reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Agata szczere gratulacje i wielkie buziaki dla Martynki! wracajcie szybko do domu :) aż się wzruszyłam przypominając sobie, że sama to przechodziłam nie całe dwa tyg temu. Jeszcze raz gratuluję, mam nadzieję że było szybko i na temat :tak:

gorąco pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie po krótkiej przerwie:) Mieliśmy wyjazdowy weekend pełen wrażeń, oczywiście głównie dla Olki, która szalała z kuzynką-rówieśniczką, ale i my bardzo miło spędziliśmy czas.
Z mojej strony jutrzejsze spotkanie pod znakiem zapytania - Ola jutro jest u niani, chyba, że ja szybciej odbiorę i koło 12 dojedziemy.

Sylwia jak bedziesz miała jakies wieści od Gizelki to napisz prosze, my na wrześniówkach bardzo sie o nia martwimy :(((((
kiedys tu u was dziewczynki pisałam - bo tez jestem z Zielonej ale jakoś te moje posty umarły smiercią naturalna :)

ale mam do was pytanko:
gdzie najtaniej skompletowac wyprawkę (pieluszki tetrowe, kosmetyki, reczniczki itp) na allegro, w Dariuszu czy może w ABC ???
Hej asiek!! Niestety nie mam kontaktu z gizelką, informacja, że przewożą dziewczynę z wrześniówek do ZG pojawiła się na październikowym forum i zajrzałam do Was, okazało się, że to gizelkaL czekamy więc razem z Wami…
I zaglądaj do nas częściej!
Ja kupowałam większość na allegro ale to 2 lata temu, sprzedawcy nie pamiętam, teraz się jeszcze nie wzięłam za uzupełnianie zapasów, ale niedawno byłam po raz pierwszy w Dariuszu i miło mnie zaskoczył wybór i ceny.

Mamusie jak u Was było z depresją po porodzie?? czy coś brałyście jak Was ogarnęła?? bo mnie chyba dopadła :-(
Siły…… cóż więcej napisać, mam nadzieję, że jest obok ktoś do pomocy, żebyś miała chwilę dla siebie.

mam pytanko do mam cycujących- jak to wygląda z rozmiarem biustonosza po porodzie i przy karmieniu?

Przed ciąża miałam 75 B/C, teraz mam 80 D, jeszcze coś urośnie? ;-) Czy do karmienia mogę kupić już staniki na 80 D? Czyli jednym zadaniem: "mleczarnia" się powiększa, jak już pracuje na pełnych obrotach?

Aha i czy lepsze są staniki z fiszbinami, czy bez?

Z moich stanikowych doświadczeń - na dzień z fiszbinami, na noc bez. Kup sobie 1,2 miękkie staniki na tydzień, dwa przed porodem a potem dopiero po porodzie po jakichś kolejnych dwóch.

Emilcia ja na spotkanie mam, bardzo chętnie ale niestety coraz ciężej mi chodzić a jeszcze zostały mi 2 miesiące, czuje się jak emerytowana babcia. W dodatku borykam się z cukrzycą ciążową i pewnie dlatego jest mi tak ciężko [/B]
Trzymaj się!! Mi teraz coraz ciężej, ale moja dwulatka rzadko kiedy daje mi odpocząć;)

O godzinie 16.00 (czyli zanim napisałam posta ;p) na świat przyszła Martynka ważąca 3560 g oraz mierząca 54 cm!!
Jak trochę Agata ochłonie to zadzwonię do Niej i zapytam co i jak i szybko dam znać!! :))

Nooo super wieści!! Miał być lipiec i jest:) Buziaki dla Agaty i Martynki, niech mała będzie kochaną córeczką i fajną siostrą;)
 
GRATULACJE DLA NOWEJ MAMUSI I DUUUZO ZDROWKA DLA NIEJ I MARTYNKI :*:*

Udało mi sie zamontowac ten nieszczesny baldachim :p
Tez slyszalam ze do wylegarnia kurzu,ale z drugiej strony na szkole rodzenia Położna mowila ze na pierwsze miesiace idealnie izoluje od otoczenia Dzidzie ze ma tak jakby swoj wlasny swiat pomimo wielu wrazen z zewnatrz i czuje sie bezpieczniej tak troszke odizolowane ;-) dlatego tez sie skusilam ... wyglada slicznie !

Ja juz zwarta i gotowa ! czekam tylko na akcje ;) torba juz spakowana wszystko przygotowane !

Wózek złożony , fotelik samochodowy tez juz w pgootowiu czeka :-):-):-)

Pije napar z lisci malin - ginekolog zalecil,ponoc bardzo dobrze wpływa przed porodem na ukrwienie wszytskiego itd. także polecam,można slodzic wiec i smak jest OK!

Widziałam,ze wczesniej wspominałyście o wyprawce dla Bobaska , ja prawde mowiac wszystko z Allegro mam i jestem zadowolona,te rzeczy ktore kupilam w sklepach np. komplet poscieli SŁONO PRZEPŁACIŁAM !!!

Takze nie wiem gdzie najtaniej mozna cos zlapac w ZG,ale wiem jedno do BOBASA juz nigdy nie pojde,bylam raz - i spotkalam sie z super obluga itd nikt mnie nie nagabywal,po dwoch miesiac udalam sie tam znowu obejrzec kilka konkretnych rzeczy i wlasnie porownac cenowo - SZOKIEM BYLO DLA MNIE jak naskoczyla od razu mloda blondynka ( ktora szczerze mowiac poslugiwala sie takim jezykiem ktory ewidentnie nie pasowal do pracy w sklepie z artykulami dzieciecymi ) malo znala sie na rzeczy,oczywiscie oferowala najdrozsze produkty - co starala sie racjonalnie wytlumaczyc jednak jak dla mnie malo przekonywuajaco - nie wiem kto jest tam wlascicielem ale podejrzewam ze TO WLASNIE NA NIEGO NATKNELAM sie probujac stamtad uciec poniewaZ dziewczyna nie dawala za wygrana i ciagle oferowala cos innego " a moze jeszcze zaperezentuje Pani to i to .." i wychodzac zlapal mnie starszy Pan , ktory zaczal wysmiewac moja opinie na temat wozka ktory chce kupic ( OCZYWISCIE FIRMY KTOREJ ONI NIE POSIADAJA - BEBE CONFORT ) zaczal zadawac glupie i niepotrzebne pytania - naprawde bylam w szoku jak mozna miec takie podejscie do Klienta, na ta mloda blondynke wrzeszczal przy mnie ze ma sie " zamknac" bo on teraz mowi` - doslownie SZOK! No ale tak jak mowie zdarzylo mi sie to podczas drugiej wizyty w tym sklepie- pierwsza uwazam za bardzo udana :-) no ale co jak co, juz wiecej tam nie pojde mimo wszystko :tak:

agrafa - tez mialam problem z zakupem stanika i zrobilam tak jak radzi Sylwia ;-)

ale mam jeszcze pytanie do Was Mamuski ktore juz urodzily - czy kazdej z Was przydal sie elektryczny laktator - ja planuje karmic piersia jak NAJDLUZEJ bedzie mi to dane :tak: i jezeli macie laktatory to mozecie napisac jakich uzywacie?? Z gory dziekuje :-D

ale sie rozpisalam :zawstydzona/y:

POZDRAWIAM KOCHANE :*:*:*
 
Somiracle !!!
Jak urodzisz chowaj wszystkie gryzaki przed psiunią^^
Moj psiak wszystkie Laury gryzaki pogryzl;/, bo wyrzucała z łóżeczka;(( taki zazdrośnik jeden;))
Ostatnio nawet zabrał się za Laury plastikową łyżeczke, bo spadła i nie zdążyłam podnieść....Nie dało się uratować :D:D

Pozdrawiam mamuśki;))
 
artykuły dla niemowląt

To adres tego sklepu w ZG- o niektóre rzeczy trzeba pytać (cena na telefon).


GRATULACJE dla nowej MAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzięki wielkie namiary bardzo mi sie przydadzą , juz czas kompletować wyprawkę :)


miałam Wam wcześniej napisać bo wiem, że martwicie się o Gizelkę ale dziewczyna z naszego formu zgineła w wypadku samochodowym- była w 8m ciąży :((( strasznie mnie to dobiło i nie miałam jakoś weny...

u Gizelki wszystko ok, lekarzą udało się zatrzymać akcje, pewnie juz do porodu bedzie leżeć w szpitalu...
 
reklama
Ja tylko na chwilę...
Ola trochę gorączkowała, marudziła i skarżyła się na brzuszek, ale wygląda na to, że dzisiaj lepiej. Chociaż kupki jak nie było, tak nie ma.

Co do laktatora mam po Oli elektrycznego NUKa, z którego byłam zadowolona, ale to po ręcznym niewypale mój pierwszy elektryczny i przy nim zostałam, nie wiem jak inne, ale Medele też chwalone. NUK ok 200 zł kosztował 2 lata temu, więc przy tak niewielkiej różnicy cenowej z ręcznym Medeli wybrałabym dla wygody i szybkości elektryczny. Używałam pół roku, chwilę przed powrotem do pracy i już pracując. Na początku nie był potrzebny. Teraz chciałabym używać mniej i po powrocie do pracy pomału wprowadzać sztuczne, to może będzie mniej problemów z odstawieniem, bo miałam tak rozbujaną laktację, że trudno było wyhamować i zamiast 9 miesięcy karmienia jak planowałam wyszło 13 i dopiero wskoczyliśmy na mleko Junior.

Bardzo się cieszę, że gizelkowe dziecię się jeszcze uchowało u mamy w brzuszku. Pozdrów ją asiek, jeśli macie kontakt...
a wiadomość o Pati poruszyła całe forum:(


Aaa i polecam Wam wycieczkę do Ono, które się likwiduje. Super ubranka za 30% ceny na metce. Tym sposobem mamy już kombinezon na zimę i kilka innych ciuszków za grosze;) Dzisiaj jadę po taki sam kombinezon dla córeczki koleżanki:) to może jeszcze coś trafię:) W sumie dla Oli głównie, bo małych ciuszków trzeba głównie na uzupełnienie. I poza tymi zakupami nie mamy jeszcze planów na sobotę.
 
Do góry