reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

No ja ze swoim ostatnio też poszłam na zakupy i sobie sam wybierał tshirt oczywiście wybrał z dinozaurem:-D
Młody dziś jeszcze w domu bo coś pokasływał rano ale jutro chyba już go dam do przedszkola.Dziś mój kaskader spadł z komody na szczęście nic mu się nie stało tylko otarcie i siniak ale płacz był okropny.
 
reklama
No ja ze swoim ostatnio też poszłam na zakupy i sobie sam wybierał tshirt oczywiście wybrał z dinozaurem:-D
Młody dziś jeszcze w domu bo coś pokasływał rano ale jutro chyba już go dam do przedszkola.Dziś mój kaskader spadł z komody na szczęście nic mu się nie stało tylko otarcie i siniak ale płacz był okropny.

Co do dinozaurów, Ania się pyta, gdzie my byliśmy jak dinozaury chodziły?
ja: nie było nas
Ania: nie było nas bo w domu siedzieliśmy? dlatego nie widzieliśmy?:rofl2:
 
Hej dziewuszki czy można do was dołączyć? Wcześniej pisałam na marcówkach 2012 ale ciąża się skończyła. I wraz z pojawieniem się dzieci, wątek umarł śmiercią naturalną:-( teraz szukam nowego miejsca gdzie bym mogła się dopiąć, a że moja Nadia niedługo kończy roczek i wkracza w drugi rok życia, więc to chyba będzie odpowiednie miejsce dla mnie;-)
 
Rossa a mój myśli że w zoo też zobaczy dinusia:-Di że one są prawdziwe choć tłumaczę mu że sztuczne to jednak jeszcze go nie przekonałam:-Dw tym roku też pojedziemy do dinoparku więc myślę że mu przetłumaczymy:tak:ale i tak je uwielbia
Beata witaj rozgość się;-)
a gdzie reszta dziewczyn?mama Iza?Beata?asienka?i nowe dziewczyny?
 
Hej Dziewczyny:)
Filipek zadowolony z nowych ciuszków. Przymierzał i oglądał się w lustrze. Potem oznajmił "ładny będę":) Ja też zadowolona jestem że już mamy z głowy zakupy. Tyle pięknych rzeczy i tylko kuszą. Ale ceny tych ciuchów to masakryczne.
Czekamy na tą wiosnę z utęsknieniem. A tu jeszcze śnieg leży:(
 
Nie martwcie się słyszałam że to już ostatnie podmuchy zimy. I że od poniedziałku coraz cieplej:-) u nas dziś w nocy -17 było. A moja gwiazda oczywiście rozkopana spala i zmarzła:-(
Przez tą zimę też choróby się nas trzymają, przez tydzień na antybiotyku mała była i na dwór nie wychodziła. Ale już jest ok i w poniedziałek planuje spacer:-) długo wyczekany, dziś tylko przez okno popatrzała jak biało za oknem. Ja też nie lubie zimy i tego ubierania od razu mi się odechciewa..

Ewelinka super że Filipek zadowolony z zakupów, my też się jutro wybieramy po jakieś buty dla młodej i zakupy na roczek muszę zrobić. Będzie impreza na 16 osób:-)
A my czasami nie jesteśmy z jednego wieku? Przy niku masz końcówkę 88 tak jak ja:-)
 
Aguśka jestem, jestem. Zaganiana jestem, trochę zmęczona, bo Ania to wulkan energii, któremu buzia się nie zamyka, ale jak jest bardzo niegrzeczna to dostaje karę i jest cisza... przynajmniej przez jakiś czas:-p:rofl2:. Najlepsza kara- nieoglądanie bajek lub brak czegoś dobrego do jedzonka.
 
reklama
Do góry