reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

hej
super wiosennie się zrobiło, ostatnie dni jak wracam z pracy to tylko buty zmieniam i jeszcze na podwórko wychodzimy.


W sobotę jak byłam z małą w lesie na spacerze (miejscami leży jeszcze śnieg) jechała kobieta rowerem i się przewróciła, a Ania do niej: bo jak jest zima to się rowerm nie jeździ, tzrebabyło poczekać aż śniegu nie będzie albo zostać w domu.:-D
Myślałam, że padnę a kobieta oczy ze zdziwienia wywaliła:szok:
 
reklama
Rossa:-D
Asienka a jaki kupiłaś wózek?
U nas też wiosennie
Wczoraj byłam u małego na zebraniu pogadałam o tym moim brzdącu z paniami i wszystko jest ok a nawet lepiej bo mały mi dorasta:-DPanie mówią że widzą poprawę że chętniej coś robi bierze czynny udział w zajęciach itp aaa i nawet się zaczął słuchać:-D
 
No to w kilku słowach powiem o Nas:-)
Mam na imię Ewelina mam 25 lat. Jestem szczęśliwa zona i mama:-)
Moj synek ma na imię Filipek. Ma 2 lata i 8 miesięcy. Jest zdrowy, silny i bardzo gadatliwy:-)
 
Ewelinka :-) miło nam
Mój w przedszkolu a i wczoraj dowiedziałam sie że umie liczyć po angielsku do 10!!!!!!!!!w szoku byłam bo po polsku już umiał i siedze z nim liczy swoje samochody więc ja do niego mówie to teraz po angielsku bo wiedziałam że umie do 3 a ten się rozpędził i z niewielką moją pomocą policzył do 10!!!!!!!!!!!!!w szoku byłam:-Dale niech on mi lepiej po polsku porządnie nauczy się mówić:-Dbo ostatnio chce wszystko za szybko i strasznie nie wyraźnie wymawia niektóre słowa
 
reklama
Aguśka aniołek to może był kiedyś, teraz mam małe diablątko, które nie słucha mamusi, w sklepach biega i krzyczy, jak coś chce to ryczy i krzyczy, ucieka mi, w wózku skacze itp. Nie sprząta po sobie, nie chce się ubierać itd
 
Do góry