reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

dzis bylismy z corcia nad rzeczka i sciagla koszulke bez zadnego problemu(chciala nawet majtusie sciagac:-))wogole sie nie wstydzila. chyba rozmowy pomogly albo to ze duzo dzieci bylo tez tylko w majtusiach. tak sie jej spodobalo ze pozniej nie chciala tej koszulki zalozyc i szla w majtusiach...a w domu biegala na golaska i za nic sie nie chciala ubrac hehe zobaczymy czy jutro pozwoli sie zbadac bo ma kontrole u lekarza....
 
reklama
aguska ja juz przestalam sie stresowac jego ,,nie jestem glodny,, bo ile mozna....:baffled:
o 8-00 zjadl platki z mlekiem a o po 14-00 2 parowki z keczupem, troche kukurydzy z puszki a po 18-00 pol banana i pol kawalka chleba z nutelka, potem flacha i od 19-00 spi....:-D pospi do 7-8 bez drzemki w dzien rzecz jasna....:-D:-D:-D
 
widze Beata ze jadłospis Klaudia taki sam jak u Julki. kukurydza z puszki a rano płatki, dzisiaj na obiad 2 kawałlki kotleta i pół ziemniaczka ,co do kolacji to właśnie ją zmuszam.:baffled:

ja się dzisiaj umówiłam na wyciąganie implanta antykoncepcyjnego chcieli mnie umówić na za miesiąc ale się wykłuciłam i idę w środę. problem bede miała z głowy.:-)

oj już nie mogę się doczekać mojego urlopu, Beata a ty nie długo znowu wypoczynek- tak właśnie zerknęłam na suwaczek:confused:

miłego wieczorku dziewczyny
moja pewnie zasnie o 21
 
Beata to twój je jeszcze mniej! Mój dziś tak zjadł:rano mleko, koło 10 kawałek ciasta(zrobiłam specjalnie takie z kasza manny na mase hehe) bo nic innego nie chciał i później groszek konserwowy bo chciał:sorry2:,o 11 pół serka homogenizowanego_O 14 kanapka z wędliną ale oczywiście wędlina zjedzona a chlebek tylko poskubany,znowu ciacho,potem Milky way i teraz o 19,30 kaszka:sorry2:
A on kiedyś tak ładnie mi jadł:sorry2:dziś obiadu znowu odmówił tylko był ryk i koniec eh...
Jutro chyba zrobie kopytka żeby na masę mu troche przybyło bo chudnie mi w oczach:sorry2:

do tego dziś znowu akcje mi zrobił jak wychodziliśmy ze sklepu oczywiście do opanowania ale już nerwy na klatce mi puściły i sie wydarłam:dry:

mamuśka a to Julcia też taki niejadek sie zrobiła?
 
Moja Ania też je albo nie:-p, jak ma dzień to co chwilkę coś wcina, a jak nie ma dnia to nic prawie nie zje

Wczoraj to tak płakała przez pół godziny, że aż zasnęła. Potem to już chyba nie wiedziała nawet dlaczego płacze...
 
reklama
Witam!
Chcialam sie przywitac ze wszyatkimi!!
Postanowilam zaczac udzielac sie w waszym forum jako mam 2 latki. Mam wiele pytan i stwierdzilam ze zwsze moge jakies rady na forum otrzymac. Mam nadzieje ze przyjmiecie nowa do waszego grona.
Widze zepiszecie o tym co jedza wasze maluchy no moja Emilka to wcale nie je owocow ani drzemu ani niczego takiego najlepiej ida jej parowki suchy chleb lub bulka. ale narzekac nie moge bo w sumie zawszecos je i kiedy ugotuje zupe lub jakies mieso z sosem i ziemniaki takze nie jest najgorzej ale co z tymi owocami?? wogole nie moge jej zmusic ani prosba ani grozba:-)
 
Do góry