reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
:-) mam nadzieje ze uda mi sie wpasowac w wasze forum. Chcialam zapytac jhakie tematy poruszacie?? czy rozmawiacie tez na inne tematy oprocz dzieci??
Ja jestem bardzo otwarta i lubie duuuzo mowic mam nadzieje ze tak samo bedzie z pisaniem. Moja Mala wlasnie spi wiec mam chwilke dla siebie:-D
 
ania na forum sa różne wątki dotyczące konkretnych tematów a my tutaj piszemy o swoich dwulatkach i trzylatkach ale też o codzienności;-)
No właśnie ja zrobiłam kopytka a mały zjadł tylko 3:sorry2: ale mam nadzieje że później jeszcze zje..
ania to twoja śpi w dzień?zazdroszcze:-D
 
Tak mala spi w dzien i dzieki Bogu bo jest nie do wytrzymania wieczorem! Myslalam w sumie zeby ja oduczyc spania ale stwierdzilam ze jeszcze nie poniewaz jezeli w dzien sie nie wyspi to jest za bardzo zmeczona i potem zasnac nie moze i spi kiepsko. Dopiero niedawno zaczela przesypiacv w miare cala noc.:tak: Co do innych tematow to i tak konkretnie interesuje mnie wszyatko co zwiazane jest z dziecmi bo jakio ze jest to moje pierwsze i mam nadzieje ze nie ostatnie dziecko to w ciaz sie ucze
 
Aniag witaj!!!

my byłysmy dzisiaj na hulajnodze bo jak pisałam do rowerka nie mam cierpliwości a ta nie rozumie jak ma pedałować i każe mi ją pchać- więc poczekamy jeszcze do następnych wakacji moze wtedy załapie.
pogoda dzisiaj ładna ani za ciepło ani za zimno wiec zaraz obiadek i wyruszamy znowu na jakiś spacerek.
a co do jedzenia to Julka dzisiaj ładnie zjadła śniadanko, specjalnie wstała o 6 rano żeby zjesc je z tata, a ja miałam z głowy bo tata wszystko niuńce przygotował. podwieczorek tez zjadła mała ze smakiem zobaczymy jak bedzie z obiadem:confused:.
Aguśka może Bartek nie chce jesc bo za goraco? (a jaka właściwie u was pogoda bo się nie orientuję)
Asieńka co tam u Anulki????
Beata ty pewnie masz pełne ręce roboty, ja ostatnio przeżywam kryzys zawodowy,jak mała pójdzie do przedszkola ja idę na kursy i do pracy,bo już amm dosć siedzenia w domu.


miłego dzionka dziewczyny!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja tez bylam dzis z Emilka na spacerku a wlasciwie na rowerku. Mala wie jak ma pedalowac ale ciezko jej to idzie. Na szczescie rowerek jest taki ze bez problemu moge go pchac bo ma dluuuga raczke z tylu takze lubie z nia na rower wychodzic.
Teraz jeszcze spi wiec jak wstanie to tez sie wybieram z nia. Prawde powiedziawszy to nie wiem czym moge ja zajac na podworku bo wszedzie jest mokro bo wciaz pada deszcz a to znowu jest za zimno zeby babrala sie w piachu wiec gram z nia w pilke lub malujemy kredami po podjezdzie ale Emilka bardzo szybko sie nudzi.... moze macie jakies pomysly na zabawe??
 
Na dworzu mój kocha zbierać kamienie i przynosić je do domu:-D:-D:-Dmożna bawić sie w berka,jak ma jakąś zabawkę do ciągnięcia za sznureczek albo wózek to można się przejsć a dziecko ma radoche że idzie z CZYMŚ:-D my chodzimy na plac zabaw ,na fontanne ,na zakupy.A jeśli chodzi o jakieś zabawy to zrywanie kwiatków szukanie robaczków to chyba takie najbardziej popularne:-D
 
Mamuśka a dziękuję, dzisiaj bez histerii się obyło a to dzięki temu, że kilak godzin byłą u nas jej ulubiona koleżanka z mamusią, przyjechały o 11 a o 17 pojechały, więc Anulka przeszczęśliwa:):):

Witam nową mamę i jej pociechę:):):). Moja Ania w deszczową i mokrą pogodę to wkłąd kaloszki i skacze po kałużach:):), dzisiaj odkręciła kran na dworze:-p:cool2:, żeby sobie kałużę zrobić:):):):)
 
reklama
hej

ania witaj- ja czesto odbiegam tu od tematu....:-D:-D

mamuska ja kryzysu nie mam ani zawodowego ani uczuciowego....:-D
u mnie to chyba totalna zlewka na wszystko....:-D
wczoraj np skrecilam dym staremu zeby mu sie lepiej spalo i bidak do 3-00 nie spal....:-D:-D

a tak to ok;
pogoda nawet nawet
poznalam nowa kolezanke
mlody zjadl dzis mniej jak wczoraj
ale ogolnie jest ok
tylko ze mam jakos malo czasu.....:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry