reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

U nas nie ma stałego rytmu dnia dlatego,że pracuję.Rano zawsze zaprowadzam Alanka do przedszkola,później w zależności jaką mam zmiane w pracy to albo ja albo teściowie go odbierają.Jedyna stała czynnośc,która jest codziennie wykonywana to czytanie bajek przed snem,zawsze albo ja albo mąż czytamy mu różne bajki-on zawsze sobie wybiera jaką książeczke sobie akurat życzy tego dnia:)
A jeśli chodzi o odchudzanie to nie musze zrzucac rzadnych kilogramów bo w zimę nic nie przytyłam a to dzięki temu,że prawie nie jem chleba i ziemniaków tylko tłuszcze.
 
reklama
oj....tez bym nie umiała,a pozatym jestem fanatyczką wszyskiego pod postacią ziemniaka...
ech.......wiec dlatego waze-ile waze:((
 
a u nas jutro ma być 9 stopni czuć już wionę nowe ciuchy w szafie ale niestety nie rozmiar mniejsze :) dołączam się do tematu i chciałabym napisać ze zaczynam dietę ale brak mi motywacja tragedia jaka jestem nie zmobilizowana!, nawet wyciągnęłam ze strychu rowerek ale mój zapal skończył się na 3 dniu ale postanowiłam i zrobię to powiesić moje spodnie w rozmiarze mniszym jaki jeszcze nosiłam jesienią przed lodówka na wieszaku - teraz juz przyciasne:growl::sad: - i jak mnie najdzie na wieczorne jedzenie to od razu mam motywacje zeby znowu sie w nie wślizgnąć :) dziś niestety pada wiec spacer odpada a szkoda bo mały fajowo śmiga na hulajnodze ale jak przestanie padać na pewno idziemy na kałużę ;) wymyśliłam jeszcze ze zakupie sobie extra rower ( bo mam padake i nawet nie chce mi sie nim jeździć) i kupie przyczepkę rowerowa i będę jeździć z małym, są cudne ścieżki rowerowe i widoki extra wiec jestem dobrej myśli, maż mnie oczywiście wyśmiał bo zna moj zapal ale ja mysle ze bedzie dobrze :)) pozdrawiam Ola.
 
dzień dobry
a u mnie za oknem pada deszcz ze śniegiem:no:
Anka Ty mi tu słowa grill nie wymieniaj bo tak marzy mi się grillowane mięsko świeża suróweczka i piwko że ach:-p
a cod od spanka to my dziś do 9:cool2::-D
 
witam,
zazdroszcze godzin wstawania, ja mam codziennie pobudke o 6-7 rano:)
przy czym codziennie wypatruje wiosny ii.. rozmiar ubrń w szafie ten sam.. tyle że ja chce utyć ;-)
 
oj ja pamiętam jak mały mi wstawał o 6 ciężko było bo lubię pospać ale teraz przestawali się i chodzi spać o 21-21.30 i śpi do 8,30-9 tak wiem nie narzekam a i tak wstaje zawsze po 10 leniuch ze mnie :)
 
reklama
hehe moze przyjdzie jeszcze czas ze tez polubi leniuchowanie, mi tez sie ukróci jak maly pójdzie do przedszkola ale na razie korzystam :)
 
Do góry