reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
quote_icon.png
Napisał yasiu
@mamatweens - tak z ciekawości, czego się bałaś, że wcześniej pociech nie wysadzałaś na nocnik? ...


Bo jak się ma dwoje dzieci w domu to sprawy pozornie takie same wyglądają zupełnie inaczej :sorry2:
No i w twoim przypadku żłobek zrobił swoje.

DOKŁADNIE!!!Mama Helenki ma racje;)z kazdym odstawieniem,odzwyczajeniem,nauczeniem itp roznie bywa...np jedna słucha-druga nie,jedna przezywa-druga nie...U mnie np jedna córcia jest rozwazna-druga romantyczna;)
 
Moje tez nie lubia wiatru:no::no::no:Jak siedza we wzoku i wieje to od razu spuszczaja sobie budki i chca zeby Je przykrywac:tak::tak::tak:
Ich ulubiona pogoda jest upal i slonce:tak::tak::tak:Wtedy czuja sie rewelacyjnie:szok::tak::tak::tak:Za mamusia to maja ;-)no i jak sie rodzily to bylo +30 stopni:tak::tak::tak:
 
Bruno za wiatrem SILNYM bardzo nie przepada kiedy jest zimno :) Lubi spacerować w każdą pogodę ... ale nie lubi chodzić bezpośrednio po śniegu ;] .....

Dziewczyny zaraz będzie wiosna !!!! :)
 
Witam nowa mame na forum:-)
U nas jezeli chodzi o nocnik poslzo expresowo bo od 20miesiaca Lali w dzien w nocy bez pieluch
Moja wstaje o 10 czasem o 11:-DChodzi spac o 21 Ale np dzis poszla spac przed 20 bo byla mega zmeczona.Spi od 12-14h na dobe.Mleka nie pije od 2rż i tez zaprzestala mi spac w dzien, Z jedzoenkiem to wyglada tak ze robie max 4h przerwy miedzy posilkami czasem je 4 a czasem 5 posilkow dziennie.
Jesl;i chodzi o zabawe i obowiazki to radzimy soebi gdyz moja corka sam potrafi sie soba zajac.Pieknie sie bawi sama :tak:
 
Mama Helenki I co robic?:-)mi brak motywacji i siły,chyba jestem za leniwa na sport,a diety mnie męczą:szok:za to w lustro az nie chce mi sie patrzec:-(na spacery chodze z dziecmi na sportowo,ale tak by sie chciało pochodzic na wiosne w sukienkach...ech...:sorry2:

Mama Laury ale ci zadroszcze:-)jak mi sie marzy choc raz pospac chociaz do 8 a co tu mowic o 10.oo???!!!marzenie...masz cudowną córcie:tak:
 
reklama
Ja jak na razie, nie jem kolacji :-p Zmieniłam troszkę sposób gotowania :tak: Oglądam, taki program, "gotuj i chudnij" troszkę mnie zainspirował :tak: Na diety, tez się nie nadaje :baffled: Teraz rozglądam się za fajna patelnia grillową, żeby nie smażyć na tłuszczu, albo przynajmniej go ograniczyć :tak:
 
Do góry