reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
dawno nie zagladałam, ale widzę, że dużo nie mam do nadrobienia. Moja Wiki ostatnio jest istny :evil: diabełek z anielskimi skrzydłami i pochałania mnie w domu bez reszty. Codziennie szykujemy jakieś pyszności w kuchni, żeby ja czyms zająć, bo spacerki to krótkie, bo tak brzydko i nieprzyjemnie, że sie nie chce wychodzić.
A jakos musze tego mojego rozbójnika małego wymęczyć, żeby chociaz wieczór miec spokojny z mężem.
Dziś robię mały bunt w pracy, więc planuje więcej czasu spędzić na BB:-D


cisza i spokój. wszystkim zimowa chandra złapała ;)
nie wszystkich:-D niektórym godzin w dobie brakuje :szok:

No u nas dzisiaj sypie :-p
u nas nie, ale mróz srogi... hoho...:eek::oo:
 
w nocy sypało:)
troche swierzego sniegu nie wygląda najgorzej, szkoda, że tak ciężko chodzić po tym sniegu:-D
poszłam dziś do LIMu, żeby pediatra dała skierowanie na badanie krwi i moczu, chciałam skontrolowac czy wszystko w pożądku. I dowiedziałam się, że jak sie dziecku nic nie dzieje to nie daja. W prywatnej przychodni!?? Musi byc powód. Chciałam też na USG brzucha bo mial robione, ale jak mial 2 miesiące. Bez przyczyny tez pani nie da. Śmieszne to strasznie bo czytałam, że dzieciom powinno robic się kontrolnie USG raz na rok.
Koniec końców dostałam, ale mysle, że to przegięcie, że nawet prywatnie trzeba sie wykłócać. :no:
 
ale dzieje sie coś, czy tak o po prostu dla "widzi mi się" chciałaś te skierowania?


dla widzi mi sie.

jakis czas temu (nie pamietam w jakim to mieście było) szpital zorganizował dzień otwarty dla dzieci. Wszystkim dzieciom - kilkulatkom- robiono USG brzucha. Generalnie chodziło o osfojenie dziecka ze szpitalem, dobre nastawienie i td. U jednego przebadanego dziecka stwierdzono bardzo zaawansowanego raka i od razu trafil na oddział, a u drugiego w początkowym stadjum. I wtedy wyszło w rozmowie z "ekspertami", że dzieci powinny mieć raz w roku robione USG brzucha nie mówiąc o podstawowych badaniach z krwi i moczu.

takie właśnie widzi mi sie mna targa jak prosze o skierowanie na badania.
 
reklama
Agnes ja też,dla mnie prawie miesiąc z mrozami i śniegiem po kolana to zdecydowanie za długo:baffled:
Mamaemilia mój Młody nie miał wcale usg brzucha robione-miał tylko bioderek i kolan:tak:krwi i moczu też do tej pory nie było
 
Do góry