reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
no poważnie od prywatnej osoby (choć w tytule aukcji jest nazwa firmy)
kupowałam jako nową (bo tak było na aukcji napisane) a dostarczyli mi używaną i w dodatku w innym rozmiarze
babka tłumaczy się że zaszła pomyłka przy wystawianiu no ale sorry zmierzyła o o 47 cm źle czy co:eek:
oczywiście pościel oddaję już kupiłam inną
 
no ale jaja....

a ja wlasnie z Ex rozmawiam na temat Kuby, wakacji, zawodow karate, lekarzy, psychologow itp...

Biorąc pod uwage mojego wku**wa od rana to to nei bedzie mila rozmowa
 
no jaja to będą jak mi kasy nie odda:wściekła/y::-p
życzę powodzenia w rozmowie ja co prawda exa nie mam,ale z obecnym też potrafię nieźle pojechać:zawstydzona/y::-p:-D
 
no ja sie z Ex od jakiegos czasu calkiem dobrze dogadujemy. przyjaciółmi nie jestesmy, ale wrogami tez juz nie. ale jak mam takiego nerwa to kto mi sie napatoczy ten dostanie, a ze sie akurat odezwał.... no cóż...
 
reklama
no nie dośc ze Kaśka, to jesszcze skorpion ... i jeszcze z nerwicą ADHD i cholera wie co jeszcze.... normalnie mi Ginka dała prochy na Menopauze zeby mi nerwy stemperowac :-/
 
Do góry