reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

To i ja cos skrobne,zeby wateczek nie padl:-),
przez dzien to ja mam tak malo czasu, chociaz siedze w domku, zreszta jak jest ladnie to siedzimy calymi dniami na ogrodku, dzieciaki maja raj:-)
ja chyba chce isc do pracy jakies przy biureczku posiedziec, moze wtedy bede miala wiecej czasu na pisanie:-D

a poki co zycze tym , ktore wybieraja sie na urlopiki sloneczka, i milego wypoczynku, a te ktore sa w pracy lub w domu, nie przemeczajcie sie za bardzo;-)
 
reklama
u nbas leje i brzydko i zimno
w czwartek byl grill u rodzinki, wczoraj Ł był z Kuba na motorze.
a dziś leje
i pewnie bedzie go nosic....

u nas z drzemkami tez ostatnio dziwnie. w czwartek nei spał, i padl przed 19 jak wracalismy od rodzinki, tylko go przełożyłam do łóżka i troche przebrałam
wczoraj usnął dopiero przed 15 i wstał przed 18 :-/ a wieczorem poszedl spac o 22 o dziwo, rano o 5.30 prezyszedl do nas i spal z nami do 8
i juz od 9 oczy trze do spania.
 
Witam wszystkich:-)
Dawno tu nie zaglądałam ale widzę że coś się pusto tu zrobiło:tak:
U nas nareszcie poprawiła się pogoda. do tej pory cały czas padało.:-( Nie było dnia bez deszczu:-( Ale za to dzisiaj świeci ładne słoneczko więc za chwilę jedziemy na grilla:-)
Idę szykować siebie i dzieciaki.:-)
Pozdrawiam i do zobaczenia:-):-)
 
zaniedbałam ten wątek ostatnio....teraz mnie 3 dni głowa bolała wczoraj miałam najgorszy dzień do tego chrześniaka na głowie wiec głowę miałam jeszcze raz taką :sorry:ostatnio ząb mi w nocy dokuczał na drugi dzień inny potem mnie kolano bolało ...ciągle coś jak stara babcia normalnie:baffled:

co
oj zaniedbałaś,zaniedbałaś

gdyby nie ciąża to bym nie wybaczyła:-p:-D;-)
a u nas koszmar:no: w czwartek pod wieczór wylądowaliśmy na pogotowiu:-:)-:)-(
niby nic Małemu nie było,ale gorączka wysoka-praiwe 39
okazało się,że dopadło nas zapalenie oskrzeli:-(
od czwartku do soboty gorączka 39,7 kaszel,wymioty kompletny brak apetytu:-(myślałam,że mi serce pęknie
jakby było mało przyjechała do nas siostra M choć przez telefon mówiłam że Przemo chory i Mały złapał lekkie bo lekkie ale zapalenie gardła od jej syna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
po prostu koszmar:-(
wczoraj było nieco lepiej,gorączka na poziomie 38-38,5 apetyt nieco wrócił, także moje samopoczucie trochę się poprawiło
także teoretycznie jestem w pracy,ale myślami tak jakby mniej;-)
 
Gosiu biedna ta Twoja córeczka...
mój zwymiotował w sumie ze 3 razy ale i tak miałam 3 pralki prania bo w tej chorobie zapomniał,że się siku woła dwa razy-na szczęście tylko w dzień
u nas już trochę lepiej i mam nadzieję,że gorączka nie wróci
a co do pracy - to tam tez masz wymówkę - w ciąży jesteś:-Di nawet jak będą krzywo patrzeć to się nie przejmuj
 
To i ja do Was dołączę. Mam na imię Karolina i mam synka Kewinka, który dzisiaj ma równe 1,5 roku :-p Teraz sobie smacznie śpi więc mam chwilę dla siebie.
 
reklama
Do góry