reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Jaka Julka "dorosła" i samodzielna, to my chyba nieraz przeżywamy bardziej niż dzieci. Moja Ania mówi, że chce mieć swój pokój, ale chyba nie do końca rozumie co to oznacza.

Pytanie ostatnio zadane przez moje dziecko: "Mamo po co mnie masz?":confused:
 
oj dziewczyny macie racje to my mamy bardziej sie przejmujemy niz te nasze dzieciaczki.

Rossa jestem pod wrazeniem tych mądrych pytań Ani!:-) słodziak!!!
Asienka ja tez uwazam że jak przyjdzie czas że Anula sama bedzie musiała spac w swoim własnym pokoju to jej się to spodoba i się przekona, wiadomo obawy są -ja sama przeciez miałam ale te nasze pociechy tak duzo rozumieja że chyba nie mamy co się bać,na pewno sobie poradzą.
 
dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z macierzynskim, bo mam obiecane przejscie na um. o prace jak zajde w ciąże. jak dlugo trzeba pracowac na tej umowie będąc w ciąży zeby dostac urlop macierzyski i jak to jest ze zwolnieniami lek.?
 
urlop macierzyński należy się każdej kobiecie która ma umowe o prace co do zwolnień to normalnie jeśli nie jesteś w stanie pracować i lekarz stwierdzi że musisz iść na zwolnienie to idziesz.Z tym że jeśli dopiero gdy zajdziesz w ciaże masz obiecane podpisanie umowy to nie wiem czy bym w to uwierzyła bo po co im pracownik który i tak pójdzie na zwolnienie a potem na macierzyński lepiej mieć umowę wcześniej przed zajściem w ciąze.
 
Hej Bartek jeszcze na antybiotyku ale już poszedł do przedszkola:tak:mam nadzieje że już nic tam nie złapie na razie
ja szukam pracy nadal bo jedna oferta była ale lipa z tego wyszła:-(
dziś po 14 wpadnie koleżanka z córcią to Bartuś będzie miał kumpele do zabawy:-)
 
reklama
Hej babeczki a wy gdzie?
Bartek chodzi do przedszkola dziś chyba będzie już w swojej nowej grupie ale zobaczymy
no i śpi podczas leżakowania!!!!!!nie wiem co mu tak dosypują:-D ale usypia:tak: i tylko wtedy przed spaniem płacze a tak to jest grzeczny:-)
Bartek codziennie mówi nowe słowo i coraz lepiej składa zdania:tak::-) może nie jeszcze jakieś rozwinięte ale to już duży krok do przodu np na żabę mówi jaba:-D:-D:-D
Mamuśka Asienka Beata Rossa i nowe mamy odzywajcie się;-)
 
Do góry