reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Rossa nie kupowałam Julce mebelków dziecinnych, angielskie pokoje sa na tyle nie wymiarowe z róznymi wnękami i załamaniami że mozemy sobie pozwolić jedynie na szafę i komodę, a ma takie normalne SZAFA sosnowa LITA NOWOCZESNA DelSol II PRODUCENT (2549696451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo podobne do tych na allegro. własciwie nic specjalnego ale nawet za jakiś czas jak zacznie poważnieć moje dziecko to wymianę na nowee raczej bede miała z głowy.
 
reklama
asienka_r też bym chciała żeby moje dziecię miało przed końcem roku pokoik. Ale niestety musi to jeszcze poczekać stolarz zrobi nam schody na górę dopiero ok 1 listopada. więc się chyba nie za bardzo wyrobimy.

mamuśka24 ja też właśnie o takich sosnowych mebelkach myślałam. Nie będę kupować jakiegoś całego regału, tylko szafę, komodę i półki.

aguska2017 zdrówka życzę


nareszcie mamy gości z głowy - bilans strat to pogryziona Ani rączka i policzek (można wszystkie zęby napastnika policzyć).

Posprzątałam po tych dzieciakach, zrobiłam kwaszone ogóreczki na zimę, przecier z pomidorów i tarte jabłuszka. I po tych wszystkich pracach pojechaliśmy nad wodę, puki jeszcze jest trochę słonka. Ania była przeszczęśliwa, nawet jadła kanapki w wodzie, bo jej się wychodzić nie chciało. Uwielbia się pluskać i chlapać.
 
Rossa to te maluchy pogryzły Anię?:szok:
Fajnie wam z woda ja to nie bardzo mam gdzie chodzić z małym tzn mamy jedno miejsce ale za dużo ludzi tam przychodzi jak na takie małe kąpielisko :sorry2:
Dziś Bartuś był w przedszkolu iiii nie płakał tylko jeszcze smarczy niestety ale co dziwne teraz już prawie kataru nie ma a rano miał bardzo:sorry2:
U nas skwar więc siedzieliśmy teraz w domu ale zaraz idziemy na mały spacerek i poczekamy na tatusia:tak:
miłego dnia
 
Kupiłam Ani rowerek biegowy, ochraniacze i mała uczy się jeździć. zaliczyła 2 wywrotki, ale się nie zraziła i coraz lepiej jej idzie. Wczoraj tylko ja przesadziłam za daleko poszłyśmy i mała była już bardzo zmęczona, więc chciała na rączki - ledwo wróciłam niosąc dziecko i rowerek.
 
witam wszystkie mamusie! czy ktoras z was moze sie orientuje czy 2,5 latkowi pobieraja krew z zyły czy z paluszka do badan morfologia z rozmazem??
 
Asia12 moja ma ponad 3 latka i pobierali jej 3tyg temu z paluszka. (tez miało być z rozmazem) pilegniarki zwykle uwazaja że nie ma co dziecka stresować, tylko ze nam pobierali w laboratorium gdzie wyniki były po 2 godz, w przychodni krew musza wysyłac więc wtedy pobieraja z zyły zeby za szybko się nie skrzepła i przetrwała transport.

muszę sie Wam pochwalić ,tak bardzo się stresowałam tym samotnym spaniem Julki ale nie było czego, dzisiaj 4 noc a ona bez problemu spi sama ,nawet nie przzychodzi do nas w nocy-tylko nad ranem -troche sie poprzytulać. mój Małz śmiał się że ja to wszystko bardziej przezywam niz ona, a Julka mi mówi przed snem ,,mamo ja wiem że bedziesz tesknić w nocy ale ja przyjde do cibie rano,,.
To mi dziecię dorasta i robi się samodzielne:happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry