reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

aga mojemu też nie schodzi ale nic na siłe ważne żeby cokolwiek sie ruszyło.A byłaś z tym problemem u pediatry?co powiedziała?bo nam kazali na silę ściągać bo inaczej chirurg za nas to zrobi a druga pediatra powiedziała że póki nie ma problemów tzn nic go nie boli nie ma problemów nie choruje(nie ma stanów zapalnych) to mamy małymi kroczkami próbować;-)co człowiek to inne zdanie

Mój mały przechodzi kryzys w przedszkolu bo gdy go zostawiam to wyje ale nie jest źle pani przedszkolanka mówi że to aż tak długo nie trwa a później jest już ok
 
reklama
cześc dziewczyny ja tylko wpadam się przywitać, jakoś czasu braknie bo ręce po powrocie z PL pełne roboty. Małż to raczej nie sprzatał przez ten miesiąc tylko zgarnął wszystko do szaf przed moim przyjazdem, a ja jeszcze biore sie za pokoik Julki bo robimy zamiankę my bierzemy jej mały a ona naszą dużą sypialnię:-(. i tak nie wiem jak to urządzić bo te pokoje to strasznie nie wymiarowe.

Aguska jak tam po wizycie lekarza, lepiej z brzuszkiem????

miłego weekendu!!!
 
hej dziewczyny
mamuśka tak lepiej to raczej było od jedzenia i od stresu.A kobieta lekarka u której byłam to dosłownie idoitka i leczyć nie powinna nigdy więcej do niej nie pójde bo na siłę chce wykryć jakąś chorobe debilka i tyle

U nas ok mały chyba sie przeziębił bo ma katar na maksa albo to alergia:sorry2:
 
lolkak witaj i zapraszamy

aguska2017
zdrówka dla Bartusia

mamuśka24
ja też chciałabym zrobić pokój Ani oddzielny, na razie śpi z nami w sypialni, powoli wykańczamy górę i wtedy mała będzie miała swoje królestwo.

straszna ta pogoda pada i jest zimno brrr:crazy:

Naszą rodzinę czeka teraz ciężki tydzień, do teściów przyjechała siostra mojego TŻ z dziećmi, ma synka rok straszego od mojej Ani, i delikatnie mówiąc dzieci za sobą nie przepadają, ciągle trzeba uważać żeby się nie pozabijały. Wczoraj Ania zdzieliła tamtego kijem (dobrze, że nic mu się nie stało). I mała jest ciągle nerwowa, bo tamte dzieci, są starsze, szybciej biegają, ciągle ruszają jej zabawki, a Ania luibi mieć wszystko po swojemu, jest nieprzyzwyczajona do takiego bałaganu w domu i hałasów.
Dobrze, że jutro dzień wolny to zabieram małą i jedziemy do rodziców odpocząć.
 
lolkak zapowiadają poprawe pogody więc pewnie jeszcze będzie i słoneczko i ciepełko;-)
rossa współczuje sytuacji jakoś przebolejecie te parę dni;-)
mały dziś buntuje się z jedzeniem no cóż trudno...
widać że jest śpiący ale pewnie nie zaśnie:sorry2:
 
reklama
Aguska u nas usypianie trwało 2 godziny skutek oczywiście marny. Majka przewraca się o własne nogi ze zmęczenia,ale zasnąć nie raczy.:baffled:

Rossa ja też marzę o oddzielnym pokoiku dla Mai,ale póki co to może uda mi się wygospodarować chociaż mały kącik dla niej.
 
Do góry