reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Asienka no to gratki dla twojego małego Aniołka;-):-) a jak u was z pieluchami?mała się już przekonała do robienia na nocnik?bo pamiętam że pisałaś że miała z tym problem

A mój łobuz coraz więcej mówi:-)i jestem z niego dumna jak paw chociaż wiem że do pełnych zdań to mu jeszcze daleko:-D ale ważne że sie rozkręca:tak: znowu ma napady furii ale nie już takie jak kiedyś więc dajemy radę łatwiej jest już mu parę spraw wytłumaczyć:tak:
Zaraz się zbieramy i idziemy na spacerek:-)
 
Asienka na pewno z czasem Ania zacznie robić już wszystko do nocniczka odblokuje się:tak:;-)
Ja byłam z małym na dworzu pokopać piłkę małemu coraz lepiej to wychodzi:-)a teraz zrobiliśmy naleśniki mały sam smarował je dżemem a jak mu się to podobało:-Dzjadł jednego i później liczę że zje jeszcze jednego
 
czesc
nooo u mnie masakryczny brak czasu....:baffled::baffled:
wczoraj caly dzien bylismy na basenie, maly potworek padl o 18;20 i spal dzis do 8;00....:-D:-D
wiec super.
pogoda do bani albo mieszana raz deszcz raz slonko....:baffled:
oskar od przyszlego pon ma wakacje 6 tyg wiec beda 2 potworki doma a od 25.07 trzeci potworek ma 2 tyg urlopu....:baffled: wiec mam zdeczko przechlapane....:-D:-D
 
Beata to fajnie że korzystacie ale fakt już dwóch na głowie to wyzwanie:-D
Macie fb?jak tak to dajcie mi namiary jeśli chcecie tak zawsze można zdjęcia pooglądać:-)
U nas też pogoda.... jakaś taka dziwna:sorry:
 
witam dziewczyny czy ja mogę do was dołączyć?
jestem mamą dwuletniej Julki
to moj FB ,moze lawiej by nam się było poznać :) https://www.facebook.com/magdalena.darska

na wstępie mam kilka pytan do was, moze mi pomozecie
Czy wasze dzieciaki juz odpieluchowane ?jesli tak to ile to trwalo? my probujemy od paru dni ale czasam zrobi do nocnika , a czasem pod siebie.Najgorzej ,ze kupe wstrzymuje i pozniej ma zatwardzenia

drugie pytanie dotyczy czkawek,Julka raz na tydzien , dwa ma czkawkę i to mnie martwi czy to nie za czesto jak na ten wiek?

tak samo martwilam się,że malo mówi ale powoli się rozgaduje, mowi około 100 słow i krotkie zdania typu mama chodz tu :)
Postaram się pisac na bieżąco i mam nadzieje,że szybko się poznamy
wkleję jeszcze zdjęcie mojej panny :)
 

Załączniki

  • DSC01533 (2).jpg
    DSC01533 (2).jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 35
magdzik witaj:-)
No to najpierw o odpieluchowaniu.Mój jak skończył 2,2 msc zaczął sam wołać że chce siku i kupkę no i wtedy zaczęłam zakładać mu pieluche tylko na noc.Trwało to troche bo niestety mieliśmy awrię typu choroby(jelitówka)to wtedy małemu odpuszczałam.Aż w kóncu sam załapał:-)
co do mówinia to mój synek nie mówi nawet 100 słów:-Dwięc tym się nie przejmuj;-)
co do czkawki to też raczej bez paniki po prostu dzieci często coś łapczywie jedzą i piją nałykają sie powietrza a wtedy pojawia sie czkaka mój Bartek też ma choć raz w tygodniu a czasem i częściej;-)choć i bywa okres że nie ma kilka tygodni;-)
zaraz na fb ci wyślę zaproszenie:-)
 
reklama
cześć dziewczyny sorki ze nie zaglądałam ale widzę że wy też byłyście zajęte, myślałam że bede miała do nadrabiania sporo a tu lekkie zdziwienie.
my w Polsce mamy na razie brzydką pogoę sle liczę że się ona poprawi.
Madzik witaj!!

co do FB zapraszam Natalia Kusz | Facebook Aguśka, Asieńka ,Beata dziwnym trafem jeszcze was nie mam.
Madzia wysyłam zaproszenie.

miłego dnia !!!!
 
Do góry