reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Aguśka spokojnej podróży i udanego wypoczynku

My wczoraj cały dzień prawie poza domem, Ania i ja odwiedzałyśmy koleżanki:):):), byłyśmy razem na kulkach, potem u Zuzi w domku, wróciłyśmy zmęczone. A jutro Ania będzie w małym przedszkolu, bo koleżanka prowadzi domowe przedszkole i jutro ma otwarcie summer camp i poprosiła mnie o pomoc, bo dzieciaczków sporo a to pierwszy dzień. A że tatuś Ani pracuje jutro o i Ania musi ze mną jechać, będzie szał. Ciekawe, jak się odnajdzie:-D
 
reklama
Aguśka, Mamuśka- dzięki za wsparcie...będę silna, ale czasem sił mi brakuje:(

Aguśka- miłego wypoczynku:)

Asieńka- powodzenia w przedszkolu:))

ja padam ze zmęczenia. Moje dziecko dopiero poszło spać....Czy Wasze latem też później chodza spać?
 
no moja zasnęła 21.30 więc to dość póżno ale w sumie nie dziwię jej się bo u nas dopiero 0 21 się sciemnia.

Sara a nie ma za co dziękować,wymieniamy się tylko doświadczeniem po to tu chyba wszystkie jesteśmy.

a ja to chyba też zaraz padnę bo jakoś zmęczona bardzo jestem:-(
 
Ostatnia edycja:
wczoraj w szkole rozmawialam z polakiem jest menagerem sprzataczek-polak.
mowi ze z poczatku wolali go gdy oskar czegos nie kumal.
i doznalam szoku- powiedzial mi ze moj syn od jakiegos czasu mowi po ngielsku- oczywiscie w domu gdy S go o cos pyta- pada odp- nie wiem.
a okazuje sie ze wie- wiecjestem szczesliwa.
 
Asienka mowilas,mowilas......:tak:

mamusia leniuszek i to straszny ....:-D:-D:-D

ale pogoda....wrrrrr..... nic tylko sie pochlastac.......:baffled::baffled::baffled:
U nas troszku sie dzialo- S byl w banku pytac sie o kredyt na dom- mimo tego ze ma swietne zarobki to na kredy jeszcze w naszym przypadku za wczesnie- brakuje nam 35punktow.....:tak: mysle ze do grudnia tego roku bedzie dobrze i ze do wiosny dostaniemy kredyt i pojdziemy na swoje. jezeli nie dostaniemy to tak czy owak idziemy stad, bo malo miejsca tu mamy okolo 50m2 to mieszkanie bez ogrodka i balkonu, garazu i piwnicy-strychu.....:baffled::baffled: Wtedy trzeby isc na wynajem domku , ale poki co i tak nie jest najgorzej.....:laugh2:
 
reklama
Do góry