reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

No właśnie też myślę że chyba jak już pokazuje sam że coś mu przeszkadza to dobry znak
Ja jutro z nim wyjeżdżam do rodziców więc jak wrócimy zakupię ceratkę i będziemy próbować:-)
 
reklama
U nas tez walka z pieluchą i nocnikiem....Problem w tym, że on nie za bardzo chcę robić do nocnika, a jak zakładam mu pampka to jest awantura...Walczę, ale powoli sił mi brakuje...
 
Sara a ile ma twój synek?może to jeszcze nie jego pora?albo uparciuszek:-D;-)
mój jest w dzień odpieluchowany tylko jeszcze na noc zakładamy.


ma 2 lata i 4 miesiące, więc wydaje mi się, że już powinien byc bardzo gotowy:( Jestem teraz pewna, że zaczęłam zbyt późno, ale ciagle wydawało mi się, że jeszcze nie wie o co chodzi. Teraz jestem przekonana, że wie dokładnie, ale zaciął się i juz:(
 
Sara no to pomalutku i się uda;-):tak:Nic na siłę:tak:na pewno nie długo załapie;-)mój też dosyć długo się UCZYŁ ale w końcu zalapał:-) ja zaczęłam go sadzać jak miał 18 msc co w ogóle mija sie z celem bo on nie chciał w ogóle siedać na nocnik i lał gdzie popadnie.Co msc próbowałam po parę dni ale nic z tego dopiero jak mały skończył 22 msc.Zaczął czasem siusiać do nosnika ale nie wołał raczej to ja go pytałam a on mówił tak np że chce.Potem jak skończył dwa lata zaczął coraz częściej trafiać do nosnika:-Dniestety u nas przyszła jelitówka to wiadomo tydzień przerwy i zaraz mały szedł na wygode:sorry2: przełomem było jak skończył 2,2 wtedy tego dnia przyszedł sam do mnie mówiąc SI:-D to było piękne:-Dbo zrobił to w moje urodziny:-D od tamtej pory zaczął wołać sam że chce:tak: no i teraz w sumie już wpadek nawet nie mamy;-)nawet na daleką droge już mu pampka nie zakładam:no:no tylko dziś bo jedziemy parę godzin więc w autobusie nie będzie miał za bardzo jak sie załatwić to tego pampka mu założe.
Także życzę dużo cierpliwości i zobaczysz synek któregoś dnia po prostu przyjdzie sam i powie że chce:tak:
 
reklama
Aguśka więc zyczę spokojnej podróży i udanego wypoczynku!

Sara jescze chwilka i się uda wam odpieluchować, mnie krytykowały koleżanki ale ja i tak robiłam po swojemu, minowicie nocnioczek zawsze stał pod ręką,najpierw słuzył do zabawy ale z czasem mała zaskoczyła i przy zabawie nie musiałyśmy szybko gonić do toalety tylko mała siadała sobie w pokoju.teraz już nie ma problemu zaczęła chodzić do toalety, bo widzi że my chodzimy. ale jesli chodzi o łapanie siku na szybkiego to ja uwazam że lepiej jest mieć nocniczek pod reką. powodzonka
 
Do góry