reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

a ja się dzisiaj stracha najadłam ,moja Julka włozyła do nosa koralika:szok:
co najgorszę poszłam z nia do przychodni bo mamy 2min drogi do niej, ale żadnej pielęgniarce i lekarzowi nie chciało się tego zrobic i kazali mi jechać na izbę przyjęc(gdzie czeka się razem z chorymi dziecmi ok3-4godz)
darowałam sobie i wyciągnęłam to metoda prób i błędów tzn Fridą do wyciągania katarku.
moja córka nie ma już w domu żadnej bransoletki czy wisiorka-powywalała wszystko do śmieci.:crazy:
oby jak najmniej takich akcjii,bo zwariuję.
 
reklama
mamuśka24- współczuję przeżyć, mój młody raz już sobie wkładał małą kuleczkę do ucha :/ wystraszyłam się, alw wyjęłam zanim wepchnął głęboko....
 
Aguśka a żebyś widziała co e tych ramkach jest:-p:rofl2:, z tektury wyciełm ramki, z katalogu z zabawkami wycięłam różne rzeczy, które chciała Ania, czyli Myszkę Mickey, Minnie, Hello Kitty:):), Ania smarowała klejem, przyklejała i potem malowała brzegi farbkami:):), półtorej godziny nie miałam dziecka:-p:-D
 
aż ci zazdroszczę Asieńko moja nigdy na tyłku nie usiedziała dłużej niz 10 minut. a z plastycznych rzeczy to ja interesuje ciastolina i mazanie farbami ale po czymś duzym jak ściana,podłoga:rofl2:. A Anulka to taka dusza artystyczna:-).
 
mamuśka u nas to samo:-D
Dziewczyny od kiedy zaczęłyście wysadzać dzieciaki w nocy?bo mój teraz robi przed snem zakładam mu pieluche ale przed chwila nie mógł zasnąć i mówi do mnie znowu si ja sprawdzam a on ma wilgotno może popuścił i musiałam mu zmienić bo nie mgł zasnąć czyli to chyba dobry znak że mu to przeszkadza.On w nocy śpi jak zabity i sie zastanawiam czy nie zacząć o wysadzać?czy to jeszcze za wcześnie?nie wiem...
no i właśnie usnął:-)
 
reklama
Aguśka moja Julka zaczęła spać bez pampucha rok temu(nie cały), ja jej kazałam zrobić siku przed położeniem się do łózka i jeszcze ją wysadzałam jak ja się kładłam tak ok23 i do rana juz nic.jak Bartek daje ci znak że mu przeszkadza to uważam że warto go wysadzać, i pozwolić mu czasem pospać z ,,gołą pupką,, zauważy róznicę, że bez pampucha wygodniej. oczywiście nie obejdzie się bez przysłowiowej ceratki pod prześcieradłem bo ,,wpadka,, zawsze się jakiaś zadarzy. Ale próbuj :-) a nie długo pozbędziesz się pampersów.
 
Do góry