reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
witam i ja mamusie
u nas zapowiada się ładna pogoda, chociaz kto wie za chwile moga najść chmury i może zacząć padać. małż mój siedzi w domku ,już wrócił z pracy a ja zaraz wybywam na zakupki- bez mojej księzniczki więc bede miała czas żeby na spokojnie coś wybrać.

zajrzę do was później, miłego dzionka
 
mamuśka zazdroszcze ja to uwielbiam iść sama na zakupy a kiedyś tego nienawidziłam jednak gdy ma sie dziecko docenia sie takie chwile:-D
A ja pranie nastawiam mały coś znowu ma dzień niejedzenia:sorry2:zobaczymy później
pogoda u nas hm...dziwna
a dziś mierzyłam Bartka i znowu mi urósł ma już 93,5 cm:-)
 
Aguśka to ładnie urósł Ci Bartek, ja z ciekawości też zmierzyłam Julkę i az się zdziwiłam bo niby wiem że urosla ale jak się wie ile cm to czasem to dziwi. moja ma 104cm.

a co do jedzenia to i moja dzisiaj wybrzydza zjadła tylko jogurt ,paróweczki i kabanoski,obiadu ruszyć nie chce, na razie próbuję jej jakieś owocki wcisnąć:baffled: ale na wszystko kreci głową:no:
 
Witam!
Dziekuje za odpowiedzi w sprawie tranu. Wiem ze nie ma sensu podawac tranu w okresie letnim!!
Poprostuy chcialam wiedziec co o tym myslicie. Tak wiec dzieki za opinie:-)
U nas dzis pochmurno ale bylysmy na spacerku ale zmeczona jestem tak ze chyba dzis padne na twarz jeszcze przed emilka:-(
 
reklama
Cześć dziewczyny my dziś najpierw idziemy na poczte jak sie ogarniemy przy okzaji spacerek zaliczymy bo musimy iść na inna nie tą koło nas.
A po południu idziemy d kuzyneczki bo kończy dziś roczek:-)
mały wreszcie się przejdzie bo od dwóch dni to tylko koło domu na chwile bo tak strasznie wiało to mi dzieciak już głupiał:sorry2:
 
Do góry