reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Cześć dziewczyny
Ja z Bartkiem wróciliśmy wczoraj od moich rodziców
było nawet fajnie tylko 4 dni leżałam z angina i wysoka gorączką:crazy: ale przeżyłam
mały zadowolony z wyjazdu nawet nie chciał wracać:-D
waży 13,400 więc troche przytył i ma już 92,5 cm czyli rośnie chłopak:-D
a co tam u was?
acha musze sie pochwalić że opanowaliśmy siusianie na dworzu na stojąo:-D:-):tak: jestem z niego bardzo dumna bo teraz pieluchę zakładamy tylko na noc:-)
 
reklama
ja póki co wielkich planów nie mam:-D
nie długo z małym tu koło domu wyjdziemy na zakupy a potem pewnie piaskownica albo cuś:tak:u nas dziś ciepło ale bez upału więc można z maluchem nawet o 12 wyjść:-)
 
no Aguska zaginęłas w akcjii, już myslałam że nas opuściłaś.
dobrze ze juz zdrowa jesteś.
no i gratki dla Bartka, a jak z jego fochami- nadal ci pokazuje że rządzi???
 
mamuska no wiesz co?ja zaginęłabym ?nigdy w życiu:-D:-D:-D
A wiesz Bartek przestał się aż tak buntować w ogóle cały pobyt u dziadkw był jak aniołek i wszyscy do mnie mówili co ty od niego chcesz? a dziś w domu to już zaczął swoje JA pokazywać ale wszystko jest takie w miare bez afer krzyków itp.Chyba wydoroślał:-D
A jak Julcia?co tam u was?
 
A u nas pogoda troche podejrzana była i jutro też ponoć ma tak być czyli niby ciepło słonko grzeje ale wietrznie i na cieniu normalnie chłodno było.Ale pogoda idealna na spacer bo chociaż mały zaraz spocony nie jest
ja się kochane kłade lulu
do jutra;-)
 
U nas na dziś zapowiadają 20stopni czyli na spacer temperatura ok szkoda tylko że wieje ale nie narzekam bo słoneczko pięknie świeci:-)
muszę ić do UP więc pójdziemy z małym najpierw załatwić sprawy a potem na długaśny spacer:tak:
a mały od rana tylko dada dada dada
 
reklama
u nas słoneczko-czyli prawdziwie lato w tym tygodniu, na które czekałam po tych miesiącach deszczu.
zaraz wybywamy na zakupki i do kolezanki ,obiecałam że ją odwiedzę a Julka bedzie miała się z kim pobawić bo ma córkę w julki wieku.

moje dziecko wczoraj po zabawie na dworze było tak zmeczone że zasnęła mi o 16, więc siedziałam do 23;30 az mała zaśnie. a dzisiaj to oczy mi się same zamykają bo wstała wcześnie dla mnie za wcześnie.

miłego dzionka zycze!!!
 
Do góry