reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

my we dwie bez męża ale on do nas po dwóch tygodniach doleci, bo nie może wziąsć sobie wolnego dłuzej niż dwa tygodnie
 
reklama
Aaaaaa takie cus.....:-D:-D:-D
My juz praise spakowani, tylko wrzuce w strode do walizki I ok.
dzis na Obiad mam pierogi z paczka, czyli Obiad w 5 minut.......:-D
 
Asienka 31 maja a 9 czerwca wracamy, Chyba Ze wygram w totka wtedy lece ale w innym kierunku. My dzis bylismy Godz na spacerze , mlody na wet byl grzeczny, padlock o 19 ku mojej radosci a teraz lejeeeee deszcz.
 
Ania wczoraj z nianią tylko 3 godzinki była, jak zwykle grzeczna jak aniołek, ale i tatuś był z nią sam przez 3 i też nie narzekał:cool2::-p. Jak wróciłam to widać, że się stęskniła, nawet dobry dzień miała. Dzisiaj od rana też jak na razie grzeczna:cool2:


Dobrej niedzieli
 
no tak, ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonca......:-D
moj od rana lata po chalupie jak wsciekly.....:sorry2:
oby do 19-00 potem potworek padnie....:-D
 
czesć dziewczyny


Beata widzę że ty jak ja siedzisz na ebayu, ja szukam jakiejs fajnej bluzeczki/bluzeczek ale jakoś nic jeszcze nie wybrałam.

Asieńka jak super masz plażę nie daleko, ja to nawet ogrodu nie mam:-(.

dzisaj wybieram się na zakupki bo jak wyżej pisałam na ebay cięzko mi coś kupić, pogoda miała byc super+24 ale jak na razie jest pochmurno(albo to smog tak wisi nad londynem) poczekam az się zrobiła ładnie i wybywamy.

a co z Aguśką że nie zagląda do nas???

miłego dzionka dziewczyny
 
reklama
Do góry