reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Beata, mamuśka dzieciaczki na pewno będą grzeczne w przedszkolu, wy odpoczniecie od nich.
czy bedzie grzeczny czy nie, to nie moj problem- to oni sie beda z nim meczyc a nie ja.....:-D:-D
najwyzej S co drugi dzien bedzie wolany na dywanik......:-D
ja to nawet z nim na spacer nie lubie chodzic.....:no:
normalnie wstyd!!!!!!!!!!!!!
zejdzie z roweru, pierdyknie nim, polozy sie na chodnik i afera na calego.....:wściekła/y:
nic nie pomaga....:no:
spokojne mowienie do niego, klaps.....:dry::dry:
oby do stycznia.....:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Beata moja na spacerze i w gościach jest grzeczna, ale za to w domu wymiękam, nie mogę na chwilkę wyjść z pokoju, bo zaraz coś nawyczynia:sorry2::cool2:, jak nie popisze mebli, to się posika i poskacze w tym:no::eek: a to po łóżku skacze. Kiedyś spokojnie mogłam sobie wszystko zrobić a teraz na chwilkę z oka nie mogę jej spuśćić
 
u nas Asienkko jest na odwrót, w domu moge sobie wyjść do innego pokoju ,sprzątać ,gotować a julka się sobą zajmie- chociaz to w sumie komputer sie nią zajmuje- ale ja mam czas dla siebie. natomiast jak wychodzimy to az mnie trzęsie, nie chce iśc za rękę, ucieka na ulicę,to ona ustala gdzie i w która stronę mamy iść-ja musze np do sklepu a ona musi na plac zabaw i nie ma zmiłuj bo i tak mi ucieknie-i jeszcze śmieje mi sie w żywe oczy.
na play grupie to samo -ty mamo sobie siedź tylko nie łaź za mną, jak się z kimś bije to ja tez nie mogę interweniować bo wtedy na mnie sie rzuca. z kazdym musi podyskutowac,każdego na ulicy zaczepić a ja -musze mieć oczy w około głowy jak nie w d...e.:zawstydzona/y: dla tego ja lubię siedzieć w domku.:-p
Beata widze ze mamy podobnie z urwisami.:-)
 
kurcze ja czasami to sie ciesze ze pada.....:-D
bo z czystym sumieniem w domu siedze.....:-D:-D
a komputer????
ostatni S sie wpienial bo mlody cosv wlaczyl i trzeba bylo sytem na nowo stawiac....:wściekła/y:
teraz afera bo on chce ogladac Mat i Pat
 
masz racje jak leje i jest zimno to też mam czyste sumienie że trzymam ja w domu ale jak słonko świeci albo jest play grupa to szkoda mi małej i wlokę się na dwór ale przewaznie z kwaśną miną bo wiem co będzie odwalane.:-)

u nas króluje ostatnio bajka ,,pingu,, już mam dośc bo jak mała coś zbroi a ja krzyczę to ona krzyczy do mnie ,,meh meh,, tak jak ten pingu.
 
Wczoraj poszłyśmy na rower, młoda poszalała godzinkę, myślałam, ze jak przyjdziemy do domu to się uspokoi, ale wtedy to dopiero się zaczęło, o 18 pękała mi już głowa. Dzisiaj bawi się ładnie z lalką i Barneyem i cicha jest, no ale dzień się nie skończył:-p. Na dworze szaro i ponuro, ale pójdziemy po obiedzie na troszkę chociaż na dwór
 
Witajcie.
Jestem nowa.i mam problem - mam synka 2letniego.od ok tyg budzi sie z podniesionym pisiolem i placze bo go boli a jak sika to az sie drze.wysika sie i juz jest dobrze.lekarz powiedzial ze to normalne bo przy wzwodzie ciezko sie sika ale ilez mozna sluchac tego okropnego placzu?tak poza tym jest ok.to dzieje sie tylko rano po snie jak sika pierwszy raz.
 
hej
Mamusia, Asiu u nas dzis w miare spokojnie.
Rano bylismy w Asda i mlody fruwal po sklepie a S za nim- normalnie diabel wcielony....:-p:-p
potem poszlam do matalana i po 5min wyszlam, bo ten osobnik nie nadaje sie zeby ic do ludzi....:no:
za tydz pojade.... moze
a dzis na obiad po raz pierwszy pieke slodkie ziemniaki.....:-D
zobacze czy maruda zje....:sorry:
 
hahah Beata normalnie jakbyś opisywała zachowanie mojej Julki, tylko że ona jak tata jest w pobliżu to gra aniołka, tylko mi daje popalić.;-)

a ja wczoraj spontanicznie kupiłam bilet do polski,lece w lipcu na cały miesiąc-i cholernie się cieszę.:-)


witaj monilla niestety nie pomogę bo ja mam córkę,i własciwie skoro lekarz powiedział że jest ok to ja nie polemizuje, ale nie zaszkodzi chyba pujśc do innego!!
 
reklama
Do góry