reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

mamuska i jak dzis sie czujesz????

już na szczęscie jest dobrze, nie mam już czerwonej twarzy i bable w całosci zeszły ale wczoraj jeszcze brałam wapno i zyrtec. pierwszy raz w życiu okazało się że jakiś kosmetyk mnie uczulił:-(

kurcze ty juuż na maksa opalona a ja blada jak ściana, bo tylko godzinę polezałam na słońcu ale i tak z kremem uv,więc za wiele z mojego opalania nie widać.
 
reklama
he he he ja to dopiero jestem blada:-Dja się jeszcze nie opalałam i w sumie to nawet nie mam gdzie i jak:-D więc kolejne lato będę tylko muśnięta słońcem:sorry2: za to mój m jest już czarny bo pracuje na dworzu i dzwonił i mówił że aż za bardzo sie opalił:sorry2:
 
Aguśka mój też spieczony szczególnie na karku i rękach, bo tak to stara się jednak w koszulce pracować.:-):-) tak więc my przy nim to blade jesteśmy.
 
dzięki ale nie zapeszam bo chyba ja gorzej to przeżyję.jeszcze tylko formalności muszę pozałatwiać i potem czekać do sierpnia a prawdopodobnie w lipcu będę mogła już go prowadzać na kilka godzin aby sie przyzwyczaił
 
heja

my sie pakujemy tzn ja pakujeszarancze....:-D
ja tez nie mam gdzie sie opalac- zakladam szorty, gore od stroju i z dziecmi ide na boisko niby grac niby biegac i sie tak jakos opalilam....:-D:-D:-D no i dupsko schudnie przy graniuuuu
 
Beata to powodzenia w pakowaniu;-)kiedy dokładnie lecicie?
Fajnie masz ja to bym nie mogła tu nigdzie założyć góry od stroju:sorry: no chyba że bym poszła na plaże nad Wisłe ale jakoś mi nie po drodze:-D
 
reklama
Do góry