reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Na zmiane podaje co 4-6 h raz czopek raz syrop
ja też podaje jak przekracza 38,5 ale za nim lek zadziała to tak strasznie mu rośnie
wczoraj to ja już panikowałam bo miał 39,9 a jak robiłam mu okład to ściągał i nie dawał sobie pomóc
właśnie zasnąl i gorączki póki co nie ma
 
reklama
oj aguska to sie u was porobilo.
zbijaj goraczke, ja podaje na zbicie gdy jest ponad 37 bo i tak zawsze idzie w gore.
to zbijam od razu, nie czekam.

mamuska dzis znowu zrobilam cosik jutro zapodam na bloga.
no widzisz, ja ostatnio zawalona mini-komodami, robie na zamowienie.
te z psami prawie sonczone, nie mam uchwytow zamowie z pl.
moge podeslac ci foto na meile albo jutro dam do tablicy wtedy se lukniesz, potem bede robic w stylu retro.
wiec jakby cio uderzaj, ja teraz mam mase papierow decu- kupilam 40sztuk....:-D
S wi e tylko o 5.....:-D

do juterka
aaaa maly odpieluchowany, tylko na noc daje pieluche, jeszcze moze miesiac-dwa....:tak:
 
beata to gratulacje dla dzielnego Klaudiuszka;-)
u nas lepiej mały ciągle się budził w nocy ale już bez gorączki dopiero nad ranem rosła więc dałam syropek i spadła a teraz mały ma aż za niska ale to pewnie przez osłabienie.
Bartek nocy woał to pić to że coś mu się śniło albo że chce siusiu:eek:pierwszy raz w nocy zawołał że mam go wysadzić mimo że miał pieluche.no i poszliśmy ładnie do łazienki zrobił i zaraz położył sie spać:-) pewnie to jednorazowy wybryk ale i tak jestem dumna:-D:tak:
Beata a jak mały sika?umie na stojąco?bo ja swojego nie mogę do tego przekonać:baffled:
 
Beata super juz prawie a kupowanie pieluch bedziesz miała z głowy- gratulacje dla Klaudia!!
a te zdjecia jak dasz na bloga to wstaw link tu na bb ,bo nie dałam sobie twojego bloga do zakładek i trudno mi bedzie znaleźć. juz ciekawa jestem co wymyśliłas:-)
Aguśka dobrze że goraczka spada oby się mały pozbył tego wirusa jak najszybciej.

Moja Julka dzisiaj wychodziła rano z tata do sklepu i ja jej mówie tylko ładnie idź z tata za rączkę i badź grzeczna ,nie uciekaj- tatus oczywiście oznajmił mi że julka z nim ładnie spaceruje i nie mam co ją pouczać a moje dziecko do mnie ,,mamo nie kłap dziobem,,:zawstydzona/y: nie wiem gdzie ona to usłysza ła bo my w domu takich słów nie używamy ,trochę mi się przykro zrobiło ale ona ma przecież tylko 3 latka i nie bede na nia krzyczeć . i tak oto moje dziecko robi się pyskate.:-(

miłego dnia dziewczyny ja na kawkę musze skoczyc bo migrena mi spokoju od tygodnia nie daje.
 
mamuśka to i tak ładnie powiedziała ciekawe kiedy mój coś więcej powie:confused: znajomej synek potrafi powiedzieć zamknij du..e a ma 3,5 roku:baffled: nauczył sie tego prawdopodobnie w przedszkolu
 
mamuska ja to mam 100 pomyslow na minute, wiecej kasy wydaje na te swoje dup....erele niz szmaty ....;-)
S z domu mnie wyrzuuci....:-D
wieczorem wrzuce link bo teraz ide robic obiad, zdjecia juz sa wiec ok.
klaudio sika na siedzaco jak baba.....:-D:-D
 
reklama
Do góry