reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Hej
Asienka moj tez lobuzuje, oh ciezki rocznik z nich......:-D:baffled:

Mamusia u nas dis fajna pagoda wiec my po spacerze, w sumie 6 km za nami I mlody dal rade , teraz myje dupcie, Mleko I lulu lulu ,,,,,,,:-D:-D
a ja jus 31 lece an polskie kanary haha
 
reklama
witam się mamusie!!
u nas wczoraj i dzisiaj w końcu bez deszczu ,wczoraj mała na hulajnodze śmigała a dzisiaj idziemy na plac zabaw na kilka godzin żeby się wyszalała.
Beata to juz nie długo,pozostaje tylko dni odliczać, ja nie wiem co bedzie z moim urlopem i kiedy na niego się wybiorę musze się wyrobić do wrześia bo mała dostała się do nursery więc nie bede miała jak odwiedzic domku.
ale zobaczymy jak wszystko się ułoży.
miłego dzionka życze!!!
 
heja
my wczoraj 2 gosz spaceru zaliczylimy, bo potem byl foch....:laugh2:
dis pada, wiec doma siedze.
mamusia, aguska, Asia, Rossa a wy co porabiacie i reszta kobietek......:tak:
ja wczoraj szkolilam sie.....:-D
a dzis rano prace no konkurs wyslalam
i sprzedalam kilka rzeczy na ebayu wiec zaraz bede pakowac, zeby fajnie wygladalo.....:tak:
 
a my siedzimy w domku bo oczywiście pada
ja już posprzątałam ,obiadek ugotowany, teraz troche się pobawimy i juz dzisiaj nic nie bede robić.

Beata czyli interes się zaczyna krecić???
Asieńka ,Aguśka co tam u was???
 
Asienka klaudiuszowi czasami tez wpadka sie zdazy.....:-p
moi chlopcy spia na lozku pietrowym, starszy wyzej mlody nizej...:-D

mamusia cos tam powoli niby idzie....:tak:
my dzis tez w domu siedzilismy, bo oczywiscie padalo, pada i bedzie padac....:sorry:
 
reklama
Do góry