reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Beata a jakich rozmiarów jest dokładniej, taki kieszonkowy czy ala kalendarzowy???
na prawdę śliczny!nie widać że pierwszy raz to robiłas,masz wprawę -to widać
 
reklama
Beata a jakich rozmiarów jest dokładniej, taki kieszonkowy czy ala kalendarzowy???
na prawdę śliczny!nie widać że pierwszy raz to robiłas,masz wprawę -to widać
Mamusia 13na8cm ten wzór to tak na próbę tzn te kwiatki, mam jeszcze inne tzn dziewczynkę, babka w kapeluszu, babka na plazy w stylu lat 30 , róże, mak, taka Lola dużo dużo .
dzieki jak mnie najdzie to robię, to raczej taki notes, dziewczyny robią tez większe rozmiary na przepisy, to zawsze zależy od zainteresowanego jaki rozmiar go interesuje i ilośc kartek.
 
a jak cenowo taki notes na przepisy???
Jeżeli chcesz duży taki A5 to około 40zl jeżeli mały ale nie taki jak na blogu, połowa a5 to 30zl a ten co na blogu to 25zl, ten średni może by sie udało ze będzie miał nawet kartki z ciastkiem.
mamusia drogo?
Kurcze bo bo porównuje te ceny notesow, przepisniakow i ceny bardzo rożne, w deco łatwiej określić cenę. Jak drogo to zabijaj.
 
własciwie to chyba nie drogo bo ręczna robota zawsze jest droższa. a jak dla mnie to przystępne ceny tylko że ja sobie na funty przeliczam.
jak skompletuję sobie wszystkie przepisy to zgłosze się do ciebie po ten notes.;-):-)
 
własciwie to chyba nie drogo bo ręczna robota zawsze jest droższa. a jak dla mnie to przystępne ceny tylko że ja sobie na funty przeliczam.
jak skompletuję sobie wszystkie przepisy to zgłosze się do ciebie po ten notes.;-):-)
no widzisz, ty kumasz o co chodzi tzn ze reczna robota....:tak:
inni nosem kreca....:-D
ja przeliczam na zl, funty, dolary...:-)
 
Hej wpadam na chwile
mały już zdrowy nawet nie poszłam z nim na kontrole bo uznałam że na poczekalni może złapać coś znowu więc nie poszłam.Nie gorączkuje nic mu nie jest.Ale dziś śpi i to już 2,5!!!!chyba przemęczony był
troche lepiej je więc spoko
Beata świetne rzeczy robisz na prawdę!!!i moim zdaniem też nie drogo
 
Aguska ja tez nie chodzę na kontrole jak jest ok, bo nawet pediatra mi odradzala. Zawsze mówiła ze jak matka widzi poprawę to bez sensu ciągnąć babka.
aaaa dziki kochana za miłe słowa dotyczące wypociny.
nooo niektórym to 20 zł za drogo, ale jakby tak policzyć ile wychodzi za godz to prawie chińska fabryczna stawka.....:-D:shocked2::-D
Ja mojej mamie chce zrobić taki notes na przepisy bo ona wszystko ma na kartkach.

tu taki cosiek na bizuterie;
http://decomanufaktura.pl/sklep/szczegoly/produkt/17289-przylecialy-ptaki
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny,
nie zaglądałam do was ale widze ze tu i tak cisza!
co tam u was ,szykujecie się do weekendu?

Beata ładna szkatułka na bizuterię ,ale ... mnóstwo tego w sklepach nawet w funciakach, chińskie badźiewie robią ale kuszą ceną więc może dla tego inni kręcą nosem ,bo cos podobnego (tylko podobnegoi) moga miec za jakies marne grosze.:-(
ja uważam że coś co zostało zrobione recznie i jest unikatowe,coś czego nikt inny nie bedzie miał jest bardziej wartościowe niż szajs z funciaka, tak więc jestem Twoja fanką i podziwiam za zapał do pracy (no i wenę ktorej ci nie brakuje);-)

Aguśka jak tam Bartek, nic juz go nie łapie??? zaczął już psocic po gorączce?
Asieńka a co tam u was,jakoś mało Cię po powrocie z polski.;-)

my wybieramy się na spacerek ,słonko ślicznie od rana swieciło ale jak tylko zaczęłysmy się zbierać naszły ciemne chmury więc na razie jeszcze siedzę w domu i wyczekuje czy przypadkiem zaraz nie zacznie lać:-(
 
reklama
Mamuśka jako tako u nas, brak pogody, deprecha totalna, Ania łobuzuje ostro, więc nie mam czasu na nic za bardzo


Dzisiaj poszalała na rowerku, potem mamy małe domowe przedszkole:cool2:, jak nie padnę to się zamelduję:-p
 
Do góry