reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

to widze Aguśka że mały ze złości podwórkowej wyrasta ale daje ci inaczej w kośc. w prawdzie to siku to bardzo częste i nie ma się czym przejmować,po prostu może ma zmienę nastroju i ,,pokłócił,, się z nocniczkiem.

a moja dzisiaj takie brzydko pachnące bączki puszcza że ja nie mogę wytrzymać, i nie wiem czy to oznaka czegoś złego czy po prostu jelitka pracuja dobrze,nie mam pojęcia.
powiedzenie ze z dziećmi ,,jak nie urok to ss....czka,, jest jak najbardziej prawdziwe.:confused::-);-)
 
reklama
Beata już Ci zazdroszczę:-p:-D;-), dla samej pogody bym poleciała:-p
znajac moje zezowate szczescie pojade i pogoda bedzie angielska....:-D
my lecimy 30.05 wracamy 09.06 akurat Oskar ma wolne- w sumie 2 dni oposci szkole- juz S to zalatwil i jest ok....:-D
a 01.06-06.06 do uk przyleca moi tescie - bo S zostaje tu....:-D i ominie mnie skakanie przy tesciach, synus sie zajmie mamusia i tatusiem....:-D:-D:-D
juz to widze......:szok::-D
no ale nie moja brocha.... ja jade do swoich rodzicow, do morza kilka metrow wiec luzik, jeszcze sprawdze swoich najemcow- bo my mamy mieszkanie okolo 100m od mojej mamy.....:-D
zalicze fryca, kumpele, kilka sklepow i luzik....:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się mamusie, co tam u was????

my dzisiaj zaliczyłysmy spacer, zakupki - obiad ugotowany a teraz kończę piec W-Zetkę
pogoda typowo londyńska troszkę zmokłyśmy ale julce to nie przeszkadza,ona chyba lubi deszczową pogode szczególnie kałuże.
Beata widzę że ty także korzystasz będąc w polsce z usług fryzjerskich- ja tylko tam robię coś z włosami,kilka razy przejechałam się na fryzjerkach tutaj w londku mimo iz to były polki ,zniszczyły mi włosy albo krzywo obcięły. tak więc tylko sprawdzone dziewczyny w polsce. oczywiście u mnie też bez zakupów się nie obejdzie,zawsze kupuję buty w polsce -taka mania, tutaj nic mi się nie podoba:-p:-(
zazdroszcze ci wyjazdu do polski ja to chyba muszę liczyć na spontan,jak już bardzo bede tęskniła to kupię bilet i w droge.
Asieńka jak Anulka po przyjeźdźie, szybko się pzestawiła???
Aguśka a co tam u was Bartko szaleje czy ci odpuścił??
 
Do góry