reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Aguska w gdyni to laski kombinowaly ze tez niby pracuja tzn, jak mialy kumpele co prowadzila dzialalnosc to wystawiala swistek ze owa pani X zaczyna np prace od jutra....:sorry2:
 
reklama
Witam,jestem mama półtorarocznej Natalki :-) Mam do Was mamusie pytanie.Jak ubieracie swoje pociechy na dwór? Ja na razie zakładam jeszcze rajstopy pod spód ale mam dylemat i nie wiem do kiedy ją tak ubierać :eek: Sama chodzę już bez rajstop pod spodniami dżinsowymi
 
witam!!!
jak moja mala miała półtora roku to rajstopy zakładałam jej do wiosny, czyli do momentu kiedy zmienilismy kurteczkę na wiosenna, natomiast teraz chodzi w rajstopach tylko jak jest bardzo wietrznie i mrozno. dzisiaj była bez rajstopek ale spodnie jeszcze z podszewką tak na wszelki wypadek.
 
Ja także nadal ubieram rajstopki kalesony synkowi nie uważam żeby było już tak ciepło aby go puścić na dwór bez tej warstwy:no:
ja póki co czekam na słoneczko a wraz z tym zmiane kurteczki.
 
dziewczyny a jakie rowerki kupujecie swoim dzieciom?no chyba że już maja?bo ja bym chciała na wiosne-lato kupić małemu ale patrze na allegro i nie wiem:eek: niby te biegowe sa fajne ale na pewno nie wezme malego na nim gdzieś w miasto tylko bardziej przy domu natomiast takie trzykołowe z pchaczem sa fajne bo jak młody sie zmęczy to go popcham i już ale jak patrzyłam to jakieś małe sie wydaja no i nie wiem:eek:doradźcie
 
Beata jak mocno wieje to też zakładam, ale ogólnie to już nie

Aguśka my mamy trójkołowy, w zeszłym roku kupiliśmy młodej. Najpierw jeździła prowadzona za rączkę przeze mnie, ale teraz jeździ już sama, bo nauczyła się pedałować, co prawda jeszcze na mieście nie byłyśmy bez rączki, bo trochę jednak zimno, jak będzie ciepło to popróbujemy.
 
reklama
Aguśka my mamy ten 3kołowy z pchaczem i nie zdał u nas egzaminu, na wiosne kupujemy taki normalny z doczepianymi kólkami po bokach- mała ma wariacje na punkcie tych rowerków, z 3kołowym nie chce wychodzić już na dwór.
 
Do góry