reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Zakupy zaliczam do udanych, Ani jak zwykle parę drobiazgów wpadło. Poszłam zmierzyć sukienkę a młoda do mnie: mamusiu jak Ty ładnie wyglądasz:-p:-D:-D, a potem czegoś zapomniałam i wracam a Ania do mnie: ale już tutaj byłam, chodź stąd, po co tu jesteśmy. Tacie wybierała piżamę:rofl2:
 
Hej! A właśnie miałam Was pytać o te ząbki, bo ostatnio Rafałowi cieknie z nosa i strasznie paluchy do buzi pcha, pół ręki wsadzić potrafi. Zaglądnąć nie da więc ciężko wyczuć. Mam nadzieje, że to już tę ząbki, spokój będzie.

Asienka kupiłaś coś? Cofam pytanie :D Nie zauważyłam, że jeszcze jedna strona postów jest :D Gratuluje zakupów i córki - niezła agentka z niej :D
Aguska w końcu upolowałam choinkę, więc jutro już sobie na spokojnie ubierzemy, choć czarno to widzę, bo Młody jak dorwał łańcuch to z radością biegał z nim po całym mieszkaniu :D Może być ciężko, ale co tam, choinka musi być ;)

A i w ogóle miałam jeszcze pytać, kiedy Wasze Maluchy zaczęły mówić coś więcej niż mama itd? Bo Rafaliński jakoś tak niewiele mówi i nie wiem czy to ok jest.
 
Ostatnia edycja:
Mama Iza sobie też kupiłam oczywiście, bo przecież po to jechałam:-p, sukienko koszulę i legginsy, mężowi też się podoba, więc chyba jest ok, Ania to zawsze coś dostaje:-p:rofl2:, też tak macie. Ostatnio namiętnie kupujemy gumki i opaski:-D i podkoszulki z długim rękawem, bo zimno jednak. Troszkę większe, bo z długim to robią dopiero od 3 lat:-p, przynajmniej tam, gdzie kupujemy, w Mothercare mi się nie chciało szukać
 
mama iza nie przejmuj sie bo mój też jakoś nadal wylewny nie jest:-D skrótam,i gada np. na bombke mówi bo albo bam na balona bardzo podobnie ja go ucze teraz żeby pytał kto to?to czasem mu wyjdzie ale tak mało wyraźnie:sorry2:ja też zaczynam już wariować bo on ma prawie 2 latka a nadal zbyt wiele nie mówi ale wierze że jest ok bo po swojemu to nawet śpiewa:-D
 
Mama Iza moja to szybko zaczęła koło roku jakoś już umiała sporo, po 18 miesiącu zaczęła gadać zdaniami, ale to dziewczynka, one raczej szybciej, ogólnie do 3 roku życia dzieciaki mają czas na rozgadanie się, więc ja bym się nie przejmowała. najważniejsze, by dzieciaki rozumiały, co do nich mówicie, na gadanie przyjdzie czas. Moja mnie zagaduje i czasem tęsknie za czasami, jak mówiła mało:-D
 
Asienka no to udane zakupy :) I dobrze. Z zakupami wstrzymuje się do wiosny, bo póki co mamy wszystko. Niedawno zaopatrzyłam Młodego w kurtkę i buty, bo wyrósł oczywiście.

Aguska no po swojemu to mój też mówi, ale jakoś tak normalnie to mało co. Jak chce bajke to powie "ba" i "ciu-ciu" to wiem, że chce stacyjkowo obejrzeć itd. Pociesza mnie, że nie tylko mój taki jest. A Bartuś powtarza po Tobie? Jak np powiesz do niego: "powiedz lala"" to on mówi lala? Bo mój od razu mówi ze nie i ucieka:/

W sumie Asienka ma chyba racje, nie ma co sie spinać, przyjdzie czas a i Martusia Ty też się nic nie martw Oliwka mądra dziewczynka, szybko nadrobi wszystko :)
 
reklama
Aaa, i przypomniało mi się. Ania ma ostatnio etap zadawania pytań. Jej ulubione a to jakie jest?, w sensie jaki to ma kolor, jak tylko oczy rano otworzy to pyta, a to jest?? i mówi co, a mamusia odpowiada, odpowiada i odpowiada:-p;-):tak:
 
Do góry