reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Wiola22 witaj
A ja mam pytanie do mam dwulatków myślałyście już nad prezentami świątecznymi dla maluszków, bo ja jakoś nie mogę się zdecydować co kupić mojej małej i jeszcze drugie pytanie: zastanawiam się nad przebraniem kogoś z rodzina za Mikołaja, tylko, czy moje dziecko nie jest jeszcze na to za małe, czy się nie wystraszy:szok:
 
Rossa my myślimy nad prezentem, ale nic nie możemy wymyślić:-p. Może do niedzieli wymyślimy, bo jedziemy na zakupy. Na pewno w paczce będą jakieś słodycze, jakieś ciuszki, bo młoda powiedziała, że chce sukienkę w kwiatki i nowe kredki:-p:rofl2::cool2:, pewnie coś do rysowania będzie. A na przebranie Mikołaja, hmm, moja ostatnio mówiła, że się Mikołaja boi, więc w tym roku jeszcze oszczędzę jej stresu
 
U nas będzie Mikołaj wujek sie przebierze ale czuje że małemu sie nie spodoba jeśli zacznie płakać to po prostu wyjdzie.
nad prezentami sie zastanawiałam z tym że ja mam chłopca więc to troche inne kategorie:-D bo u nas samochody króluja:-D
wszystko zależy ile kto chce wydać;-)
 
Rossa my z mężem nie wiemy co kupić naszej córeczce co jej mogłoby sprawic radosc a z przebraniem sie za mikolaja troche sie wahamy bo moze sie wystraszyc i zamiast radosci moze byc placz:no:wiec chyba mikolaj odpada jeszcze w tym roku bo nam sie wydaje ze jest za mala
 
no właśnie też się zastanawiam nad tym Mikołajem, czy się nie wystraszy, choć ona się ogólnie nie boi i raczej jest odważna (szczególnie jak jest z mamą:laugh2:) i tak sobie myślę, czy jej nie zacząć przygotowywać, pokazać obrazki i zdjęcia Mikołaja, opowiedzieć kim on jest i opowiadać, że to taki fajny dziadek z zabawkami:-)

a z prezentów to:
klocki Lego Lego Duplo, Piknik Kubusia, 5945, klocki - Lego - Zabawki i gry dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com
klocki drewniane zabawki DREWNIANE klocki 210szt -LITERKI (1939112498) - Aukcje internetowe Allegro
tablica do pisania TABLICA MAGNETYCZNA SUCHOŚCIERALNA PISAK LITERKI ! (1933926811) - Aukcje internetowe Allegro

zastanawiam się też nad jakąś lalką interaktywną z akcesoriami lub grą edukacyjną tego typu:
Memo zabawki, gra edukacyjna - Granna - Zabawki i gry dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com
lub
Domino kolory, gra edukacyjna - Granna - Zabawki i gry dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com

słodyczy raczej jej nie kupię (na pewno dostanie od dalszej rodziny więc byłoby już za dużo), a ubranko na pewno też jej kupię bo zawsze się przyda.

no i właśnie sama nie wiem, a może macie jakieś sprawdzone zabawki, czym chętnie bawią się wasze dzieci
 
Powiem ci że mój mały ostatnio z chęcia sie bawił kuchnia jak byliśmi na sali zabaw.normalnie gotował:-D ale to już troche droższy prezent
a co twoja malutka lubi robić?
mój ma klocki i chętnie sie nimi bawi
a ciastolina?albo lala gadająca albo z akcesoriami do karmienia itp?
odkurzacz żelazko fajne sa takie gadżety bo wtedy mała będzie mogła robić podobne rzeczy co ty;-)
 
Rossa u nas prezent musi być wypasiony, czyli duży, więc i dlatego słodycze. U nas to tylko od nas Ania dostanie, chyba, że ciocia z wujkiem wpadną na pomysł, w tamtym roku dostała w Wigilię, ale nie liczę. Zresztą nie wymagam. Wiadomo, jak już wrócimy w przyszłym roku do kraju to pewnie prezentów będzie więcej, więc od mamy i taty skromniejszy, ale w tym roku szalejemy:-p:rofl2:. Fajne wybraliście prezenty, mnie się wszystkie podobają:cool2:
 
reklama
hej prad wrocil po 1 w nocy na szczescie zadne drzewo sie mina dom nie przewrocilo

co do Mikolaja to mala bedzie miala w tym roku w przedszkolu,pierwszyraz, do tej pory czulam, ze jest za malutka
 
Do góry