reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

aguśka nie wiedziałam, że takie małe dziewczynki takie kochliwe i zaborcze są!:szok:;-)

Jak Bartuś już teraz Bartuś nie może opędzić sie od adoratorek, to co to będzie za kilka a nawet klikanaście lat??? :szok: Ale sytuacja naprawde przezabawna:-D
 
reklama
Witajcie,
Za sprawą pogody żądam dłuższych wakacji i więcej dni urlopowych :tak:

Już miała być poprawa i jakoś jej nie widzę....
Zamiast się wygrzewać to choróbska się będą pałętać
 
Aguśka widzisz jaka mała a już dba o dobre relacje z teściową ;-)
Ale u mnie jest t samo jak dziewczyny zobaczą synka to od razu lecą mu cześć dać a potem obściskują z dwóch stron :-D ostatnio rodzice przylecieli z aparatem zdjęcia robić komicznie to wyglądało, nio ale co ja na to poradze,że Wikusia kocha chłopców :-D
 
anulaa hehe dobre z tą teściowa, widocznie dziewczynki już tak maja że lecą na chłopców:-Dco to będzie później ...........chłopcy będą latać za dziewczynkami ;-)
 
dobtre z ta sytaucja na tym placu zabaw my dzis znowu mialysmy mokra noc juz mam dosc szczerze powiedziawszy, dzis ja przebudze i wysadze nim sie poloze jesli to nic nie da to rozwaze zakup majtek treningowych, ma ktora?
 
Aguśka a u mnie to będzie z potrójną siłą :-D w dodatku nie będę mieć synowej :wściekła/y::-D

Martusia1605 z pierwszą córą przy odpieluchowywaniu robiłąm tak,że wstałam ok 24 i sadzałam ją na nocnik zrobiła siku i dalej kładłam spać ale tylko raz w nocy po jakimś czasie przestała sikać po północy więc i ja przestałam wstawać jedynie jak zaczęła się wiercić to wiedziałam że coś nie tak i to faktycznie były dobre sygnały że chce siku
 
my wczoraj wysadzilismy oliwke tak jak juz pisalam po 22 ciezko bylo bo zamiast siusiac to zasypiala nam na tym nocniku, no, ale zrobila w koncu ladnie siusiu i do rana juz ladnie suchutko bylo :)
 
reklama
Do góry