reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Zyta niestety ale u nas ,przynajmniej w Warszawie zimno,mokro i szaro:-:)wściekła/y:u mnie pali się w kominku:sorry2::sorry2::sorry2: Na stałe jesteście w Italii?
 
reklama
hej mamusie!witam,ale jak zwykle nikogo nie ma,chyba ja jestem jakis len bo mam czas na bb,ale i ja zaraz zmykam musze ogarnac troche mieszkanie tz. umyje podlogi,a mam tego troche,poniewaz nie sa pokryte dywanami jak w Polsce panuje zwyczaj:-),i za gotowanie obiadu biore sie.Iwonka:narazie mieszkamy we Wloszech,ale jak dlugo jeszcze to nie wiem,nie myslimy o powrocie do Polski,chociaz ja bym chciala jednak w swoim kraju kazdy bedzie sie lepiej czul:happy:.Hm swego czasusu pracowalam i mieszkalam w Warszawie.Pozdrawiam;-).
 
Witam,

ja też znalazłam chwilkę na bb :-p Mała w przedszkolu, a my z Niki juz po zakupkach :tak: Całe szczęście pogoda sie poprawiła :-)

Moja Helena z takim uśmiechem wchodzi do przedszkola, ze aż panie ją chwalą :tak:
 
Zyta ja od rana na BB buszuje:-D:-D:-D:-D teraz wziełam sie i robie ciasto Karpatke:tak: starsza w przedszkolu,młodsza ogląda baje:tak:Obiad mam z wczoraj wiec luzik.
 
Mama Helenki moja za to jakby szła tam za kare,no chyba że spotka w szatni koleżanke to już lecą razem wesołe,ale prowadzana jest do przedszkola na 7:10 i często jeszcze nie ma jej pani i starszaki prowadzone sa do maluchów gdzie jest płacz .....:sorry2: to wiadomo kazdemu by sie taki nastrój zrobił;-)
 
Ostatnia edycja:
Nie no moja to idzie na 8, bo sama ją ,odprowadzam. A w szatni dużo dzieci płacze, mojej też żednie minka jak to widzi :-( No ale jak tylko wchodzi do sali to nawet się za mną nie ogląda :-D

Kurcze, pora brać się do roboty :-p
 
witam nowe mamusie na wątku:tak::-D
MH mój odpukać też chętnie chodzi do przedszkola:-D
u nas też zimno jak piernik zwłaszcza jak się rano wstaje i 5.50 do pracy:sorry2:
i zmykam gotować dalej bigosik i powidełka mniam:rofl2:
 
Witam mamuski!ja narazie tak na chwilke,przegladam na szybko i zaraz zmykam bede robic na obiad pierogi,poczekam aby na moja pomocnice jak wstanie,wiec z tym troche mi sie zejdzie.Dziewczyny ja mam do was pytanie jak chodza wasze dzieci?moja prawie caly czas na palcach chodzi,gdzies czytalam ze to dobrze,a wczoraj w internecie zaczelam czytac i musi to zobaczyc ortopeda,bylam u pediatry powiedzial ze to normalne,a ja sie martwie,wiec udamy sie chyba do innego lekarza,albo i zmienie w ogole pediatre:wściekła/y:!Zycze milego dnia:-)!
 
Zyta, moja szwagierka miała odwrotną sytuację. Pediatra powiedziała, ze dziecko chodzi na palcach i koniecznie do ortopedy... Polecieli do ortopedy, który stwierdził, że pediatra przesadza, wszystko jest ok :baffled: Badz tu człowieku mądry... No ale ja to jestem zdania, że ortopedy nie zaszkodzi odwiedzić :tak:

A u mnie na obiadek dzisaj mielone z ziemniaczkami i surówka z kapusty :tak:
 
reklama
Witam wszystkie mamy!
jestem mamą trzy latki Amelki :) wkrótce pojawi się więcej informacji o nas :)
mam pytanie: czy takie malutkie dziecko lepiej posłać do przedszkola publicznego, czy prywatnego?
niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i chciałabym zaprowadzać małą może najpierw na jakieś krótkie zajęcia...? co o tym sądzicie?
pozdrawiam!
 
Do góry