reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

mnie się coś takiego nie przytrafiło i mój mały wazy 16 kg na 104 wzrostu wiec nie martwię się ale skoro lekarz zalecił badania to je zróbcie i poczekaj na wyniki nie martw się zanadto teraz lato może mały więcej biega i zgubił trochę? w jaki wieku jest Tymek i jaki ma wzrost do tej wagi? trzymam kciuki ;)
 
reklama
Witam mam na imię Monika i mam synka Maksia ktory za pare dni bedzie mial 2 urodziny, czytam tak wasze ostatnie posty i chce nawiązac do malgosster jak Wasze bilanse?Tzn ile wazyly nasze dziecki i mierzyly na bilansie 2latka?I w ogole co tam jeszcze jest na tym bilansie oprocza wazenia i mierzenia dziecka???Dziekuje z góry za odpowiedz :-)
 
Bardzo prosimy o głosy :)):))
Dziekujemy!!!
Głosować mozna codziennie.
Chusty do noszenia dzieci i nosidełka - LennyLamb.com

Zagłosowane :)

Witajcie :)
Jak widać po suwaczku :) jestem mamą 6 i 2,5 latki. Obie mnie wypróbowują na różne sposoby, chętnie dołączę do tematu :)

Sunday :) Co jest na bilansie oprócz mierzenia i ważenia? Hm, niewiele :) Pytają czy dziecko mówi, jak widzi, słyszy, patrza jak chodzi. W sumie nie wiem czy wszędzie ale u mnie to tylko formalność, aż nóż się w kieszeni otwierał ale cóż począć. Podobnie rzecz się miała na bilansie 4 i 6 latka u Mai.
Na bilansie 2 latka Maja ważyła 12 kg i mierzyła 85 cm, Magda13 kg i 83 cm. Ale my też wielkoludami nie jesteśmy, więc myśłę że to żaden wyznacznik.
Pozdrawiam!
 
Witam.Jestem mamą 2 córeczek.Jedna ma prawie 5 lat a druga ponad 2 latka ,choć wygląda na 3 lata;-)
Coś ciuchutko na tym wąteczku,gdzie jesteście mamuśki?
 
witajcie mamusie w ten słoneczny poranek:)Co to wszystkie jeszcze śpią:)wow!!!!!Musicie mieć spokojne dzieciaczki:)

Jakieś ciekawe plany na dzisiaj?
My pewnie w domku, mężulek w pracy więc wiele nie poszalejemy:)
Może jutro coś się wymysli:)
Miłej soboty:):):)
 
WItam wszystkie mamy:-)
Z chęcią się przyłącze do waszej rozmowy, jestem mamą Michałka, który ma 2.7 lat i dziś właśnie poszedł pierwszy dzień do przedszkola. A jak wasze maluszki? Chodzą już do przedszkola? A imam jeszcze jedno pytanie natury trochę zdrowotnej, Michał jest bardzo aktywny i sprawny ruchowo, przy czym bardzo się poci. Pot leci mu ciurkiem ze skroni przy zabawie, nie wiem czy to normalne, czy wasze dzieci tez tak się pocą podczas ruchu?
 
Witam i ja wszystkie mamusie 2i3latkow:happy:,z checia sie przylacze do was na pogaduchy o naszych dzieciach i nie tylko.Moja corcia jeszcze spi,ladnie co?a ja pije kawke i bb przegladam.Pozdrawiam mamusie i ich dzieciaczki:-).
 
Hej mamuśki.Napisałam tu posta kilka dni temu ale ze starej ekipy mam tu piszących,nikt sie nie odezwał.Ale nic straconego widze że kilka nas nowych jest wiec jest juz z kim pogadać!:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:Super.
Tez pójde po kawkę bo zasypiam.Chóc dzis pogoda z przejaśnieniami wreszcie a nie ciągle deszcz:sorry2:

Zyta łał:sorry2: moja nigdy tak nie spała tak długo ,ani jedna ani druga,Teraz starsza w przedszkolu a młodsza sie nudzi i tęskni.:sorry2:
Alonqa do przedszkola chodzi tylko strasza córka a moja młodsza ma dopiero 2lata i 3 miesiace.Podanie do przedszkola złożyłam i jak skonczy 2,5 roku i bedzie miejsce to mi ja przyjmą.A jak nie to se posiedzimy jeszcze rok w domu:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam i ja. jestem mama ponad 2 letniej pannicy.
do przedszkola jeszcze nie chodzi ale mam nadzieje, ze w przyszlym roku sie zalapie. bo nie wyobrazam sobie inaczej bo nie mialby kto z nia siedziec, zreszta czeka mnie tez szukanie zlobka ach przeraza mnie to wszystko.

co do bilansu michasia wazyla 11,3 kilo i miala 86 cm i w sumie jest w obu przypadkach w 25 centylu. u nas oprocz mierzenia i wazenia, lekarka sprawdzala zabki, brzuszek. chwile pogadala z miska i tyle.
 
Do góry