reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

No u nie jest różnica cenowa i to spora, minim 600 zł różnicy :sorry:

Witam, po weekendzie, dzieci jeszcze zasmarkane, ale bez temperatury :tak: Helenka napewno zaliczy przedszkole, a Niki spacerek z mamą w parku :tak:
 
reklama
Anna 150zl roznicy w cenie to mało,szok.:sorry:

U nas słonko wiec kalosze w odstawke,Oby jak najdłuzej. Starsza w przedszkolu ,młodsza oglada bajki.Ostatnio Klaudia często gryzie siostre i to pozadnie.:sorry:Ciagle tłumacze że tak nie wolno ale nic z tego.Tak trzeba ją pilnować...:baffled:
Nie wyspalam sie dzis bo 3 razy pobudka na siusiu była.A są też noce ze sie nie obudzi i sika w pieluche.bo jeszcze jej na noc zakładam.
 
Czesc dziewczyny. Moge sie wkrecic do rozmowy?:-)

Jestem mama prawie 3letniej Noemi, ktora w tym roku poszla do przedszkola. Mieszkamy we Francji. Tatus jest Francuzem i wychowujemy coreczke dwujezycznie. Odkad urodzila sie Emi nie pracuje przez co mam nieograniczony czas na zabawe z corcia;-)

Zycze zdrowia wszystkim zakatarzonym i kaszlacym (u nas tez 2/3 rodziny chorej:baffled:)
Milego wieczoru:happy:
 
Witam dziewczyny. Przepraszam, że sie wam wcinam w rozmowę, ale mam pewien problem i myślę, że mogłybyście mi pomóc. Chrześniak mojego narzeczonego za kilka dni kończy 2 latka. Co można kupić takiemu szkrabowi? W ogóle nie mam pomysłu. Myślałam o takich małych plastikowych bramkach piłkarskich do grania, albo o zabawkowym laptopie. Nie mam pojęcia, a szwagierka mi nie pomaga, bo sama nie wie, albo udaje, że nie wie:) Na prezent chcemy przeznaczyć ok 50-80 zł
 
KasiaiAlex ja Ci szczerze powiem, że gdy mój syn miał 2 lata najlepszym prezentem dla niego były zabawkowy sprzęt domowy typu pralka, odkurzacz, żelazko był po prostu zachwycony:tak:dziwne jak na chłopaka no ale;-)żadna z tych rzeczy nie była droższa jak 50 zł
laptop też dostał ale dopiero teraz się nim bawi
 
Witam dziewczyny. Przepraszam, że sie wam wcinam w rozmowę, ale mam pewien problem i myślę, że mogłybyście mi pomóc. Chrześniak mojego narzeczonego za kilka dni kończy 2 latka. Co można kupić takiemu szkrabowi? W ogóle nie mam pomysłu. Myślałam o takich małych plastikowych bramkach piłkarskich do grania, albo o zabawkowym laptopie. Nie mam pojęcia, a szwagierka mi nie pomaga, bo sama nie wie, albo udaje, że nie wie:) Na prezent chcemy przeznaczyć ok 50-80 zł

Polecam wadera :tak: Moja córka dostała na 2 urodziny tor samochodowy :-D No ale sama sobie wybrała i była zachwycona :-)

Coś takiego, mega pudło i duzo świetnej zabawy :tak:

http://allegro.pl/wader-51660-zabawki-wiadukt-most-5-6m-4-auta-f-vat-i1250087673.html
 
KasiaiAlex - osobiscie polecam ci pietrowy garaz dla resorakow, kolejke drewniana z torami lub drewniany pociag , ktory mozna rozlozyc na czesci. W zeszlym roku corcia chodzila do mini przedszkola i te zabawki cieszyly sie zawsze nieslabnacym powodzeniem:tak:

PS. chcialam dodac link, ale cos mi nie wychodzi:no:
 
Ostatnia edycja:
:-)Witajcie:) Super ten tor , mój 3-latek tez byłby zachwycony - nie wiem tylko, że nie za duzo tam drobnych części, jak dla 2-latka. Wszystko zależny czy maluch nie wkłada drobiazgów do ust .
Mój synek dostał na 2 urodziny kolejkę elektryczną, można je kupic już od 50 złotych..był zachwycony i od tego czasu uwielbia kolejki, pociagi i wszystko co z tym zwiazane.. Co prawda tamtą pierwsza kolejke juz zniszczył tak czesto sie bawił, ale wciąz ją pamieta Ba..nawet zawsze mówi od kogo ją dostał - od swojego chrzestnego- wujka Damianka:)
 
reklama
Witam. No tak z tymi prezentami to zawsze kłopot,szkoda że szwagierka nie chce podpowiedziec,bo żeby znow nie kupic takiego prezentu co dziecko juz ma.
Ja tez bym polecala jakąś zabawke drewnianą np IKEA lub klocki drewniane,na zimowe dni wa sam raz.:tak::tak::tak:
Albo taki warsztat dla majsterkowicza lub jakies koparki,dzwigi jesli go interesuja te sprawy.;-)bo np mamy w rodzinie dwu latka i jego zabawki to tylo koparki,zurawie, uwielbia patrzec na roboty drogowe:-D:-D:-D
 
Do góry