reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
iwonka ja nie mam wyjscia, musze wrocic do pracy bo moj nie zarabia kokocow. po urodzeniu michaski wrocilam po 8 miesiacach ale z dzieckiem siedzial moj tata, ale teraz bedzie szukla pracy i nie wiadomo czy bedzie mogl zostac z druga dzidzia :(, a w krakowie o zlobek ciezko listy rezerwowe dluzsze niz ilosc miejsc w zlobku masakra. teraz tez mam plan jak najdluzej siedziec z dzieckiem ile sie da a pozniej no coz czas do pracy.
 
Witam wszystkie mamy 2-3 latków. Chętnie przyłącze się do was. Jestem Mamą 2letniego Mateusza. MAti nie chodzi jeszcze do przedszkola, rozrabia w domu. Ale od przyszłego roku nie będzie innego wyjścia. Pozdrawiam
 
Ja też mam dwu latka :D Tez nie jest w przedszkolu i na razie nie chcemy go zapisywać.. ja mam taką pracę akurat, że nie muszę sobie robić urlopu bo sama jakby decyduję kiedy pracuję, ale czasem trzeba pojechać i zarobić trochę na dzieci :D
 
Witam mamusie w sobotni poranek i dziendobry!a moja jak zwykle ranny ale spioch,spi jeszcze ja w tym czasie spokojnie kawke pije i bb.
 
Karolina witam!jestes z miejscowosci mi bliskiej mojego miejsca zamieszkania"kiedys" :-)ja chce sie jeszcze nacieszyc corka a na przedszkole przyjdzie czas tz. za rok!chociaz tez jest spragniona zabaw z dziecmi.Moja corka jak narazie jest grzeczna i rozsadna,az sie boje jak wlasnie pojdzie do przedszkola jak zobaczy co dzieci wyprawiaja ich wyobraznie to sie tego obawiam,bo teraz to ja wychwalam nad wszystko:happy:.
 
Witam Wszystkich!! Pogoda nie dopisuje a tu i tak pustki! Ja wpadłam na chwilkę zobaczyć co się tu dzieje i też zmykam. Miłej niedzieli. ;)
 
Witam,

wszystkie mamy :tak: Ja też się chętnie przyłączę, kiedyś się udzilałam na tym watku, ale jakoś się tu pusto zrobiło :baffled: Fajnie, że znalazły się mamay 2 i 3 latków :tak:

WItam wszystkie mamy:-)
Z chęcią się przyłącze do waszej rozmowy, jestem mamą Michałka, który ma 2.7 lat i dziś właśnie poszedł pierwszy dzień do przedszkola. A jak wasze maluszki? Chodzą już do przedszkola? A imam jeszcze jedno pytanie natury trochę zdrowotnej, Michał jest bardzo aktywny i sprawny ruchowo, przy czym bardzo się poci. Pot leci mu ciurkiem ze skroni przy zabawie, nie wiem czy to normalne, czy wasze dzieci tez tak się pocą podczas ruchu?

Moja starsza córa też poszła do przedszkola, a dzisiaj z uśmiecham na twarzy :tak: przez weekend zdążyła się stęsknić za przedszkolem :-D
A co do pocenia się to moje dziecko musi być, zawsze dobrze ubrane bo tylko jedna warstwa za dużo to ona jest cała mokra :baffled:

...

co do bilansu michasia wazyla 11,3 kilo i miala 86 cm i w sumie jest w obu przypadkach w 25 centylu. u nas oprocz mierzenia i wazenia, lekarka sprawdzala zabki, brzuszek. chwile pogadala z miska i tyle.

To masz kruszynkę w domku :tak: Moja Niki waży 10kg i ma 85 cm :rofl2:
 
Witam.U nas dziś pada,a wczoraj było piękne słonko:tak: ogólnie weekend w rozjazdach.
Moja starsza córcia w przedszkolu,młodsza gra na pianinku i tańcuje:-D
Obecnie ma 95 cm i waży ponad 16 kilo;-)rozgadała sie na całego do tego stopnia że potrafi powiedziec w złości "Ty stary dupku":zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Witam mamusie!chyba nikogo teraz nie ma wiec zadnej konwersacji nie bede miala.Chyba jest ladna pogoda u was i kozystacie z niej,my jestesmy w domu bo cos zaczyna padac:-(.Za to wczoraj mielismy piekna pogode zrobilismy sobie wycieczke,taki lans rodzinny:-)nic nie musialam robic,a dzisiaj pogoda na porzadki w domu.Pozdrawiam:happy2:.
 
Do góry