reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witaj :-) To napewno zalezy od funduszy,czy Cie stac na takie prywatne przedszkole które moze byc drozsze nawet 3 krotnie.Ale według mnie lepsze jest zwykle przedszkole panstwowe:tak::tak::tak: tam tez mozesz zapisac dziecko tylko na podstawe programowa czyli na 5 godzin i po obiedzie zabierac córke do domu. Wtedy za takie przedszkole sie nie placi .Tylko za posiłki.;-)Normalne przyrządzane na miejscu,np u nas czesto są 3 dania na ciepło,nie licząc zupy mlecznej na sniadanie:tak:Organizowane wycieczki do kin,teatrow,parku..super:tak::-)
Darmowe przedszkole 2 godzinne masz w Centrum Handlowym M1 w Markach.Zostawia sie tam dziecko i spokojnie robi zakupy.To tak na poczatek takie info podałam,.Mozna zobaczyc jak sie dziecko bedzie zachowywało.W razie co zadzwonia po rodzicow.
Wogóle uwazam że przedszkole takie czy siakie,ale ważne by było! Dziecko w domu nie ma rownych szans na rozwój jak z rówieśnikami!


Oj cichutko tu.....cichutko.Szkoda:sorry2:
.A czy wy wiecie ze moja Klaudia jest ładna i śliczna:confused::tak::tak::tak::tak: Bo ona chodzi i ciagle tak mówi:-D:-D:-D:-D
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, wszystkie mamy.
Ponieważ nie łapiemy się już do niemowlaków, przedstawiamy się tutaj (ja 29 letnia mama i Maks roczny bączek)
Myślę, że problemy 2-3 latków będą nam bliższe niż niemowlaków.
Póki co dręczy nas tylko jedno pytanie.
Skąd dzieci wiedzą że chodzenie po kałużach jest fajniejsze? czy one mają to zaprogramowane. U nas leje i leje i tylko spacer na nóżkach wchodzi w grę a mały mi wciąż ucieka do kałuż...:))))
 
no i super niech się hartuje dobre kalosze płaszcz przeciwdeszczowy i niech jeszcze mamę zaciąga do skakania po kałużach my tak robimy ;)) wariactwo całego ;)

a co do przedszkola my nie mięliśmy wybory bo blisko nas tylko prywatne ale jestem bardzo zadowolona i mały co najważniejsze tez ;) zazdroszczę tylko posiłków w pl przedszkolach bo w Danii tylko na zimno kanapki i owoce ;// a już za niedługo będziemy robić przyjecie w przedszkolu urodzinowe i mam zadanie nauczyć dzieci polskiej piosenki urodzinowej hehe będzie ciekawie ;)
 
Witam, wszystkie mamy.
Ponieważ nie łapiemy się już do niemowlaków, przedstawiamy się tutaj (ja 29 letnia mama i Maks roczny bączek)
Myślę, że problemy 2-3 latków będą nam bliższe niż niemowlaków.
Póki co dręczy nas tylko jedno pytanie.
Skąd dzieci wiedzą że chodzenie po kałużach jest fajniejsze? czy one mają to zaprogramowane. U nas leje i leje i tylko spacer na nóżkach wchodzi w grę a mały mi wciąż ucieka do kałuż...:))))

Witamy, witamy :tak:

Kałuże mają jakieś magiczne przyciąganie :-D:-D:-D Ja nabyłam kalosze i maszeruję po kałużach razem z dziewczynkami ;-):-D
 
My też mamy blisko przedszkole prywatne i jesteśmy bardzo zadowoleni, są małe grupy, zajęcia dodatkowe, no i przede wszystkim michałek lubi Skarbnicę!!Polecam, my mieszkamy na Żoliborzu dlatego tu się zapisaliśmy, ale w innych częściach warszawy też są ich placówki:) Zobaczcie jak tam ładnie na stronie są zdjęcia Skarbnica Talentow- Aktualności
 
Witam,i my kupilismy kalosze,tylko czekamy na deszcz,czyli fajne kaluze.Dzieci instynktownie chyba wiedza ze kaluze sa fajne,a moja jeszcze chyba widziala w jakiejs bajce jak dzieciaki chodza po kaluzach.Tak wiec jak chciala kalosze i parasol ma,tylko kupie jej jakis plaszczyk przeciwdeszczowy:-)i niech ma frajde:happy2:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mamo Helenki zdrówka dla Aniki;-)
u nas poprzedni tydzień cały padało, ale że było do tego wietrznie i zimne to o kaloszach mogliśmy zapomnieć:no:
co do różnic przedszkole prywatne-publiczne to u nas nie ma aż tak dużej różnicy cenowej jaki pisała Iwonka, prywatne droższe jest o jakieś 150 zł. Nasz syn chodzi do publicznego - do którego z pewnością trudniej się dostać
 
Do góry