reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Hej dziewczyny :-)
Kiedyś się tu udzielałam, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie:zawstydzona/y:
Ale widzę że w ogóle pustki tu u Was straszne, mam nadzieję że ominęła Was wielka woda.

U nas leci, Jula dostała się do przedszkola :-) :-) Już razy byłyśmy i bardzo jej się podobało, szczególnie małe kibleki i umywaleczki. I była mega grzeczna, w domu to goni, śpiewa b. głośno, wszędzie jej pełno, nie usiedzi ani minutki, a tam bawiła się spokojnie z dziećmi, troszku zawstydzona chyba była ;-);-) I poko0lorowało obrazek pierwszy raz chyba nie wychodząc za linie:-):-) Panie są dwie na grupę 25- osobową + pielęgniarka od 9 i są przemiłe więc myślę że będzie ok. A jutro idziemy znowu na imprezę z okazji Dnia Dziecka, ciekawe jak Jula się będzie bawić.
A co tam u Was, Wasze pociechy też już zapisane do przedszkola??
 
Hej dziewczyny :-)
Kiedyś się tu udzielałam, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie:zawstydzona/y:
Ale widzę że w ogóle pustki tu u Was straszne, mam nadzieję że ominęła Was wielka woda.

U nas leci, Jula dostała się do przedszkola :-) :-) Już razy byłyśmy i bardzo jej się podobało, szczególnie małe kibleki i umywaleczki. I była mega grzeczna, w domu to goni, śpiewa b. głośno, wszędzie jej pełno, nie usiedzi ani minutki, a tam bawiła się spokojnie z dziećmi, troszku zawstydzona chyba była ;-);-) I poko0lorowało obrazek pierwszy raz chyba nie wychodząc za linie:-):-) Panie są dwie na grupę 25- osobową + pielęgniarka od 9 i są przemiłe więc myślę że będzie ok. A jutro idziemy znowu na imprezę z okazji Dnia Dziecka, ciekawe jak Jula się będzie bawić.
A co tam u Was, Wasze pociechy też już zapisane do przedszkola??

Tak Tak Sebuś juz zapisany... jest prze szcześliwy że bedzie sie bawił z dziecmi.. :));))
Nas woda na szczescie o mineła...
ZA to z Kuba problemy zdrowotne... i jeszcze w tym tyg przeprowadzka... Już na swoje .. Bedziemy sami... NARESZCIE :)
 
u nas dziś pierwszy dzień w przedszkolu hi mały chętnie został a ja czmychnęłam w razie gdyby się rozmyśli heh żartuje był zachwycony i tylko krzyczał nie do domu he he ide po niego za godzinke ciekawe czy bedzie chciał wyjsc z tamtad hehe
 
Impreza w przedszkolu udana :-) Tzn na początku Jula się bardzo wstydziła i siedziała przyklejona do mnie, chyba muzyka ciut za głośna dla niej była...Ale potem zaczęła grać w kącie w jakieś gry planszowe ze starszakami (bo to taka ogólnoprzedszkolna impreza była :-) ) no i pod koniec też szalała na parkiecie ;-) Tylko za moich czasów to na balach w przedszkolu puszczali fasolki i tańczyliśmy kaczuchy, a teraz leci dragostea din tei i tańczy się kankana:sorry::sorry: :-D
Następne spotkanie mamy za tydzień, tak nawiasem to ja się tym Julki przedszkolem bardziej stresuje niż ona:-D:-D
 
Cześć dziewczyny ... Ja jestem w innym wymiarze ... Bruno jest u babci na "wakacjach" od zeszłego piątku- my z mężem szalejemy na koncertach, wypadach na miasto .. włoczymy się jak za studenckich czasów ..... ale dziś to ja tęsknię już strasznie ..... A Bruno podobno nawet nie kwęknął .. śpi pięknie i bawi się w najlepsze ..... Ale mam już duże dziecko .... szok
Jutro po niego jedziemy ... przebieram już nogami, zeby go przytulić
 
reklama
Drogie Mamy!

Byłam ostatnio na bilansie 2 latka z małym Te. Pani Doktor prawie wpadła w panikę jak ujrzała że od ostatniej wizysty (3 miesiące temu)Tymek spadł z wagi o 300 dkg. Ogólnie cały bilans wyszedł świetnie Wcześniej też to się zdarzało. Wtedy jak i teraz zaleciła wszystkie badania włącznie z tym na wykrycie robaków. tamtejsze wyniki wyszły super (ok września '09). Tymek nie jest nie jadkiem i waży 12,9kg. Czy wam zdarzały sie takie historie? i cóż to moze być?:nerd:
 
Do góry