reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Fajnie ze coraz więcej nas tu jest .... Witam!!
U mnie nocka masakra...czuje sie tak jakby mnie przez wirówke przepuścili.. :// Kuba ma dziś 3 miesiące Boże jak ten czas leci...... Dziś idziemy na szczepienie i niestety nie mam z kim tego mojego 3-letniego terrorysty zostawić to wezme go ze soba.... Znów pewnie nie bedzie chciał wyjść mi stamtad bo on uwielbia nasza przychodnie .....Co tam u Was dziewczyny????
 
Patrycja, powodzenia, na szczepiniu, z 2 jest cięzko w przychodni, u mnie na początku były starszne cyrki, ale helenka się juz przyzwyczaiła :sorry2:

Witaj Wiki :-)
 
Patrycja powodzenia na szczepieniu.Daj znac jak wam poszło:-)

Patrycja, powodzenia, na szczepiniu, z 2 jest cięzko w przychodni, u mnie na początku były starszne cyrki, ale helenka się juz przyzwyczaiła :sorry2:

Witaj Wiki :-)

Moj Seba też robi cyrki.... Bo nie chce stamtad wyjść... nawet jak mu mówie ze Pani zrobi pik to on chce pik byle by tam zostac....Niewiem co go tam tak zatrzymuje naprawde... Ja to zawsze uciekałam z przychodni bo nie nawidze igieł :/// :)))
 
witam mamulki ;)
musze was poczytać bo mam co nadrobić pewnie

widzę że pare mamusiek do nas dołączyło!!!! :) fajnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej my juz po szczepieniu...Mały zniosł szczepienie bardzo dobrze....
Zważyli mi go...i o Matko świeta byłam w szoku
Kuba waży 7750 g Nieźle co?? Byliśmy też na spacerku w parku ale tylko na godzinke bo teraz musimy obiad ugotować zjeść i idziemy dalej do parku bo taka ładna pogoda...Trzeba korzystać
 
reklama
Hej my juz po szczepieniu...Mały zniosł szczepienie bardzo dobrze....
Zważyli mi go...i o Matko świeta byłam w szoku
Kuba waży 7750 g Nieźle co?? Byliśmy też na spacerku w parku ale tylko na godzinke bo teraz musimy obiad ugotować zjeść i idziemy dalej do parku bo taka ładna pogoda...Trzeba korzystać
No to duży chłopak z Kubusia:-) fajnie ze dobrze zniusł szczepienie

A u nas była ładna pogoda i nagle sie rozpadało ale juz nie pada i słoneczko wyszło wiec uciekamy na polko
 
Do góry