reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Moj Seba tyle ważył jak miał 5 miesiecy.....Ale najlepsze jest to ze po nim w ogóle tego nie widać bo jest długi :)
 
witam mamusie dołączam się do dyskusji :) partycja grunt ze zdrowo rośnie :) u nas przygotowania do przedszkola ale wkurzam się bo nic nie wiem co ma ze sobą zabrać idzie 1 czerwca i nic nie mówią a tu maja jakieś tam swoje widzimisię, jak mi dalej nic nie podpowiedzą sama będę musiała tam się przejechać, nie możemy się już doczekać Adrianek codziennie pyta kiedy do dzieci wariat mały :) myślę ze się zaadoptuje i trochę ruszy z mowa i ogólnie chętniej niż w domu nauczy się coś pożytecznego hi hi ja za to pochwale się od poniedziałku chodzę do szkoły uczę się języka ha jest ciekawie ale jestem dobrej myśli, pozdrawiam mamy i ich pociechy cieszcie się dobra pogoda bo u nas jeszcze zimno a i słonce jakieś nie chętne ;)
 
Hej Kobietki!!!
U nas po szczepieniu dobrze...Kuba wczoraj od 15 do 21 spał tylko 30 minut i to z przerwami...ale nie marudził...obserwował sobie wszystko i gadał sam do siebie..... Jak po 21 zasnoł to obudził mi sie o 2 na mleczko i spał do 6 .... Teraz dopiero zasnoł i śpi moje małe szczeście...
Ola ja Sebusia daje od września do przedszkola.... mam nadzieje ze szybko sie zaklimatyzuje :))
 
Helenka po szczepieniu zawsze spała jak suseł :tak:

A co do przedszkola to sie zastanawiam, na razie chodzi na zajęcia przedszkolne 3 razy w tyg :tak:
 
Kuba wlasnie cos nie umie spac juz nie spi...niewiem czemu.......chyba jednak szczepienie daje o sobie znac,,
:////
 
Witam !!!
Jestem tutaj nowa - ale mam takie pytanie do was...widzę, że jest was tutaj dużo. A ja właśnie szukam jakiegoś fajnego łóżeczka dla mojego synka.
Kondzik ma już 2 latka skończone, więc chcemy mu wymienić na jakieś większe... może coś polecacie???
byłabym wdziećzna za jakąs odpowiedź, kurcze szukam na stronkach, na allegro, ale tyle tego jest, że jakoś nie moge się na nic zdecydować, hehe

POZDRAWIAM MAMY I MALUCHÓW :))))
 
reklama
http://www.toysmix.website.pl/allegro/lozeczka.jpg

my mamy takie, jak miał ok 1 rok i 8 m mu zmieniliśmy i jestem zadowolona moja wiercipięta nie wypada bo są długie boczki nie obija się a łóżko ma metalowa konstrukcie ze nawet ja z nim leże i czekam aż zaśnie mamy niebieskie :)

załączam fotki z serii zasypiający Adrianek, drzemki popołudniowe jak jeszcze sypiał w dzień i jak to Adrianek lubi poczytać przed snem :) :]
 

Załączniki

  • 34ea53410c.jpg
    34ea53410c.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 26
  • daddb34fcc.jpg
    daddb34fcc.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 21
  • 7ba48a0d01.jpg
    7ba48a0d01.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Do góry