reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witam, u nas zapowiada się piękny dzień :tak:

A ja się pochwale, że moja gwiazdeczka zaczęła na zajęcia przedszkolne chodzić :-) JA jestem zadowolona i ona tez :tak: Nie może się doczekać, następnego dnia w przedszkolu :tak:
 
reklama
no to zaczynamy weekend majowy! ? ;) od dziś moj mąż ma wolne i potem jeszcze urlop do 10go:)
a jutro grilujemy ma byc ładnie

pozdrawiam
i życzę super udanego łikiendziku wam! :)
 
Zaczynamy, zaczynamy :tak:

aczkolwiek u nas mały nie wypał poniewaz, działka przypomina pole ryżowe i musimy sobie jakoś inczej cza organizować, a co roku jeździliśmy na działeczkę :sorry:
 
my kopiliśmy piękne rowery mieliśmy jeździć a tu leje jak z cebra a jak by tego było mało dziś jest święto i wszystkie sklepy pozamykane wiec nawet z nudów na zakupy nie można isc noo ale moze w koncu przestanie padac to chociaz nam sapcer zostanie :)
 
Witam!

To i ja może do was dołączę....
Też mam w domu dwulatka - synek Konradek urodzony 01.lutego.2008.

Pozdrawim wszystkie mamy i dzieciaczki :)
 
Hej ale tu pustoooooooo...... Pogoda taka nijaka... Nic sie nie chce :((( Tak dla poprawy nastroju....[video=youtube;wfi999P5Q5U]http://www.youtube.com/watch?v=wfi999P5Q5U[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry