reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
my się przeprowadzamy do domku i ciesze się niezmiernie ze mnie więcej sąsiedzi nie będą irytować :) ze skończą się problemy z wyprowadzaniem pas bo nie chce sie nam na 3 piętro włazić hehe noo i w końcu samochód będzie stal po oknami :-D co do sąsiadów to w Polsce mamy jednak lepsze zwyczaje :)
 
my się przeprowadzamy do domku i ciesze się niezmiernie ze mnie więcej sąsiedzi nie będą irytować :) ze skończą się problemy z wyprowadzaniem pas bo nie chce sie nam na 3 piętro włazić hehe noo i w końcu samochód będzie stal po oknami :-D
no to tylko sie cieszyć!!! fajnie macie :)

a my z mężem od 4 lat mieszkamy w bloku. Cały czas z myślą że kiedyś zmienimy na coś lepszego większego! :)
 
mnie mieszkanie w bloku by nie przeszkadzało gdybym miała sąsiadów z którymi da się mieszkać jak z ludźmi :) najważniejsze żeby byc szczęśliwym, poki co mamy tak male mieszkanie ze az glowa boli wiec odliczam jak szalona :))
 
Kinga my dla odmiany bloki,bo praktycznie całe życie w dużym domu z ogrodem mieszkałam
Ola no spakowani niekoniecznie-właśnie remont zaczęliśmy i już mam dość:sorry2:
no ale kurczę, na swoim własnym,ciężko wypracowanym,zasłużonym:-D:-):rofl2::rofl2::rofl2:
 
aż od razu lepiej się mieszka, prawda :-)

remont jakoś pójdzie a później będziecie się cieszyć z efektów :tak:

ja odliczam dalej :pP
 
reklama
Do góry