reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witaj Kinga, mam nadziję, że sie na mnie nie gniewasz :zawstydzona/y::-)
no coś ty a za co heh :-)
miałaś prawo mnie nie kojażyć bo ja tutaj bardzo mało zaglądam niestety.
są dwa powody! :)
1. jestem zalatana
2. jestem staraczką wiec jak już piszę to częściej na wątku starających się kobiet

pozdrawiam was serdecznie
u nas do południa ślicznie ale juz teraz się chmurzy i chyba na burze się zbiera w iławie.
Młody moj jednak się zdążył wybiegać juz dzis:)

MIlego dnia!
 
reklama
dziś odebrałam wyniki:) Ob, prolaktyna i crp wszystko w normie :) ciesze sie...
jeszcze na usg idę ale nie wiem albo dziś albo w pn.

pozdrawiam! :)
 
Witam się;-) Ja na waszym wątku pierwszy raz. Jestem Anka- mama 2 i pół letniej Zuzanki. Chętnie czasem do was tu zajrzę jeśli oczywiście mnie zechcecie:-) nie lubię się narzucać:tak: pozdrawiam- MEGI
 
świeża krew mile widziana:D:D:D każdy może wnieść coś ciekawego, miłego wieczorku :)



my 28-go do dentysty pierwszy raz, wasze 2-latki maja już tą wizytę za sobą? jak było ?
 
dziś odebrałam wyniki:) Ob, prolaktyna i crp wszystko w normie :) ciesze sie...
jeszcze na usg idę ale nie wiem albo dziś albo w pn.

pozdrawiam! :)

No to super, ze wyniku dobre :tak:

Witam się;-) Ja na waszym wątku pierwszy raz. Jestem Anka- mama 2 i pół letniej Zuzanki. Chętnie czasem do was tu zajrzę jeśli oczywiście mnie zechcecie:-) nie lubię się narzucać:tak: pozdrawiam- MEGI

Zapraszamy :tak:

A j weeknd spędziłam dz dziewczynkami u Mamy, więc od dzisj musze prostować moje dziecko bo babcia potwornie rozpuściła :sorry2: No i niedługo gnamy do przedszkola, a deszczysko pada paskudne, wrrrr :eek:
 
dziś odebrałam wyniki:) Ob, prolaktyna i crp wszystko w normie :) ciesze sie...
jeszcze na usg idę ale nie wiem albo dziś albo w pn.

pozdrawiam! :)
Dobrze ze wyniki są ok
Witam się;-) Ja na waszym wątku pierwszy raz. Jestem Anka- mama 2 i pół letniej Zuzanki. Chętnie czasem do was tu zajrzę jeśli oczywiście mnie zechcecie:-) nie lubię się narzucać:tak: pozdrawiam- MEGI
Witaj pisz często
świeża krew mile widziana:D:D:D każdy może wnieść coś ciekawego, miłego wieczorku :)



my 28-go do dentysty pierwszy raz, wasze 2-latki maja już tą wizytę za sobą? jak było ?
Ja byłam z Martynką ale bardzo zle to przyjeła i powiedziała ze więcej nie pójdzie


Witajcie my ciągle w domku siedzimy cały czas pada do znudzenia z tą pogodą
 
reklama
Witajcie,
Ja też jestem mamą dwu i pół letniej córeczki i chciałabym dołączyć się na wasze pogaduchy :)
Pozdrawiam
 
Do góry