reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

łoo matko, dzielna jesteś podziwiam cie ja mam czasem dosyć jednego... :)
jeśli chodzi o solarium właśnie dziś idę sie odstresować :pP na szczescie jest zaraz obok mojej klatki hi
 
reklama
:szok::szok::szok:Kochana odwazna jestes:tak::tak::tak:
Jak sobie radzisz ze swoja dwojeczka i jeszcze dodatkowa dwojka???

Ja czesto mam jakis czas dla siebie typu jakies wyjscie np na solarium czy na jakies piffko z kolezankami;-):-)

Jakoś dajemy rade :-) dzieci potrafia sie ze soba zabawic i to jest duuuzzzyyy plus :-)))
 
cześć Patrycja,
witaj na naszym wątku:tak:
podziwiam Cię, czwórka dzieci,kiedyś chciałam trójkę mieć,ale jakoś plany się zmieniły....
no i gratuluję spadku wagi,zazdroszczę,ale tak pozytywnie,też zbieram się do dietki,ale to już chyba na nowym mieszkanku zacznę:tak:
u nas dziś za oknem w końcu wiosna,choć i dzisiejszy i jutrzejszy dzień jakoś optymistycznie nie nastrajają
 
kwiecień - plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata :)
u nas właśnie pada deszcz ze śniegiem na co mój synek zadowolony woła śniegggg i przyniósł z korytarza sanki :-D:-D
 
u nas lato obudzi się chyba dopiero w lipcu :) choć słońca zazwyczaj nie brakuje to temperatury nie napiewają optymizmem za to duny sie nie przejmują i już odważni sandałach chodzą he
 
u nas też za oknem piękna pogoda,także po obiadku zaraz na dwór i wracamy na kąpiel i kolacyjkę:tak:
ech jeszcze tylko 6 dni:-)
miłego wieczorku Babeczki
 
reklama
Do góry