reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
teraz gdyby mój mały miałby się zdrzemnąć godzinkę dwie po południu prawdopodobnie poszedł by spać o godz 24 i wstał o 6 hehe dobrze ze twoja pociecha lubi pospac :tak::tak:
 
teraz gdyby mój mały miałby się zdrzemnąć godzinkę dwie po południu prawdopodobnie poszedł by spać o godz 24 i wstał o 6 hehe dobrze ze twoja pociecha lubi pospac :tak::tak:
Tez mnie to cieszy bo dzieci moich znajomych w tym wieku i młodsze juz nie śpią w ogole w dzien i wieczorem sa bardzo marudni.....zasypiaja o 18-19 i po kilku godzinach sie budzą...A moj Seba zasypia 21 -22 i śpi cała noc :-)
 
ja ogólnie poza tym ze brakuje mi czasu dla siebie nie narzekam i jest lepiej odkąd nie nie sypia mi mały w dzień bo właśnie chodzi szybciej spać śpi cala noc ładnie a i budzi sie później noo wiadomo czasem marudzi ale zazwyczaj na kryzys o godz 17 a pozniej mu przechodzi :)
 
Seba jak nie śpi w dzień to też tak koło 18-19 jest taki marudny... nieznośny.... Widocznie dzieci juz tak maja...A co doczasu dla siebie to ja go tez nie mam bo oprócz swojej 2 dzieciaczków pilnuje jeszcze 2 dzieci :)
 
reklama
Seba jak nie śpi w dzień to też tak koło 18-19 jest taki marudny... nieznośny.... Widocznie dzieci juz tak maja...A co doczasu dla siebie to ja go tez nie mam bo oprócz swojej 2 dzieciaczków pilnuje jeszcze 2 dzieci :)

:szok::szok::szok:Kochana odwazna jestes:tak::tak::tak:
Jak sobie radzisz ze swoja dwojeczka i jeszcze dodatkowa dwojka???

Ja czesto mam jakis czas dla siebie typu jakies wyjscie np na solarium czy na jakies piffko z kolezankami;-):-)
 
Do góry