reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
hej :-)
Ale dawno mnie tu nie było...nie wiem czy mnie w ogóle pamiętacie...
ech u nas na początku marca Jaś poważnie zachorował, wylądowaliśmy w szpitalu na 10 dni, a potem się posypało, Jula angina i zastrzyki, potem wszyscy biegunki, Jula jeszcze z wymiotami więc się też o szpital otarliśmy, a potem jeszcze obaj zapalenia oskrzeli...i tak cały miesiąc chorowaliśmy niestety :-(
Julka jakoś rok temu pożegnała się ze spaniem w dzień ale jakoś nie liczę że jej wróci...
Zapisaliśmy się do przedszkola, w maju ma być lista przyjętych dzieci, trzymajcie kciuki żeby moja Julcia się na niej znalazła
No i Julka nauczyła się pięknie jeździć na rowerku (takim z podpórkami), już na jesieni potrafiła sama przejechać kila metrów ale teraz to już śmiga jak kolarz prawdziwy :-D
 
Magda współczuje tylu choróbsk , dobrze że to już za Wami.
Ja dziś na przymusowym wolnym bo Młody miał w nocy gorączkę i wolałam zostać z nim w domku.
A na dworze jest paskudnie,pada wieje i jakby jesień była a nie wiosna
 
u nas ładna pogoda to jak znam życie i Polsce niedługo zagości tak zazwyczaj jest :) ja tez współczuje tych chorób paskudnych jak pech to pech :) oby tylko wszyscy wyzdrowieli :)
za to maly wczoraj chyba sie z diablem zamienil tak dal mi w kosc ze myslalam ze go zamarduje wlasnymi rekami od poludnia wyl jak syrena alarmowa na wszystko szok oby dzis mial lepszy najstoj bo chyba zwariuje ;)
 
Ola jakbyś zgadła,u nas za oknem właśnie od 5 minut słonko świeci:-)

pranie skończone, gołąbki się pasteryzują można chwilkę się pobyczyć:-D
 
Witam Kobietki..... Można dołączyć????
U nas pogoda paskudna... leje i zimno jak niewiem....nawet z dziećmi nie można wyjśc.....
Seba troche przeziebiony jest ale juz mu lepiej... Mam nadzieje ze na dniach zrobi sie ładnie cieplutko :/
 
reklama
Do góry