reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

niektórzy się żegnają a ja dopiero się witam:-D
dzisiaj tak późno bo rano była u mnie siostra, a później wybrałam się z Milenką do skarbówki zaniesci vat 7 mojej mamie:happy: wrociłysmy oczywiscie pod blokiem Milenka zaliczyła piaskownice w wyjsciowych ubraniach:eek: no z trudem wtaszczyłam ją na nasze 4 piętro i szybko za obiadek mielone sosik pieczeniowy z ziołami i parówkami ziemniaczki buraczki oto nasze menu. Jak zjemy wyruszamy dalej w drogę do paichu:laugh2:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:-)
Jestem tu poraz pierwszy i chętnie bym sie przyłączyła do pogaduszek:-)
Może na początku się przedstawie.Mam na imie Agnieszka mam 22lata.
Mój synek ma na imie Kacperek i w lipcu skonczy 2 latka..
To chyba tyle:happy:
pozdrowionka dla wszystkich
 
Hejka!!Pogoda ładna i wszyscy na spacerkach:) Wczoraj bylismy na spacerku pogoda niby ładna słoneczko świeciło ale taki wicher wiał że małemu oczka zawiało:-( Rano jak sie obudził to takie miał zaropiałe ze nie mógł prawie otworzyc..Zna ktos jakis dobry sposób?Od razu mu rumiankiem przemywałam,ale nie wiem jak bym jeszcze mogła mu pomóc?
 
witam wszystkich:tak:
ja też myślę że z domowych sposobów to rumianek najlepszy:tak:
u nas noc kiepska,mam nadziejęże jakoś dzień przetrwamy:sorry:
 
Witam!!
U nas nocka w porządku mały wczoraj był u dziadków i tak się wymęczył ze spał jak suseł:tak:Oczka juz prawie w porządku babcia dała mi jakąs masc na oczka posmarowałam jak spał i rano po przebudzeniu zero ropki.Lekko zaczerwienione i to wszystko.. Miłego dnia życze a my idziemy wcinac śniadanko:-)
 
Witam:-)
U nas nocka ok:tak::tak::tak:Teraz mlode troszke marudza
Weekend był super:tak::-)Bylismy w sobote i w niedziele nad woda,wszyscy sie troszke opalilismy:tak::tak::tak:Wrocilismy super wymeczeni,a wczoraj popoludniu wybralismy sie jeszcze na zakupy z ktorych tez jestem zadowolona:-);-)
No ale skonczylo sie rumakowanie i dzisiaj musze sie wziasc za mega porzadki i stso prasowania:szok::-D
 
reklama
Serwus :-)
ja miałam pracowity weekend więc ani zaglądać na BB się nie chciało...
zaczęło się w piątek o 16.30 od wizyty na chirurgicznej izbie przyjęć w górnośląskim centrum zdrowia dziecka. Zuzka kolejny raz rozwaliła sobie baniak. Wchodząć po schodach nie zauważyła kolejnego stopnia i grzmotnęła czołem, które rozcięte dość mocno krwawiło prawie 2,5 godziny czyli aż do momentu w którym doczekaliśmy się na IP "zestripowania" jak to ujął calkiem sympatyczny, aczkolwiek nieźle zarobiony chirurg dziecięcy.
Na szczęście RTG nie wykazało żadnych zmian a młoda dzielnie zniosła czyszczenie rany i zaklejanie specjalnymi naklejanymi szwami...
Eh.. ja mam 30 lat i jedną bliznę (po CC) a ona ma 2 i już drugi raz ladujemy z podobnym urazem..
 
Do góry