reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Ja daje znać, ze my juz w domku.Tydzień temu wylądowałam w szpitalu, poród przedwczesny zagrażający...Ale się najadłam strachu.... Skurcze wyciszone, fenoterol i żelazo w akcjii. Szyjka skrócona ale zamknięta i twarda, .Mam leżec i dużo odpoczywa. Ucho mi przewiało w tym szp[italu .Na razie domowy sposób bo nie mam siły się po skierowanie do laryngologa wybrać....Ale moge tam rodzić. Śle modły o to zeby przy porodzie była jedna lekarka albo lekarz. Nie moge narzekać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luczynko no to mieliście weekend pełen wrażeń. Najgorzej jak bardzo chcesz pomóc dziecku a nie dośc , ze nie wiesz jak to jeszcze nie jesteś w stanie tak naprawdę. A jak dzisiaj wysypka ? I niestety znów wychodzi na to, ze jak nie pójdziesz prywatnie do lekarza to nie masz pewności, że lekarze się do tego przyłożą jak należy. Choc ja na pediatrę nie mogę należeć to nie mieliśmy aż takich "akcji". Mam nadzieję, że już jest lepiej.
Aga niestety nie pomogę ze szczeniakiem.
Iza szybko Ci idzie waga w dół. Miałaś nadzieję, że nie odstaniesz @ czy że dostaniesz ?
Basiu jeszcze trochę :-) Wiem, ze c i ciężko, ale naciesz się jeszcze tym stanem :-)
Claudia ja potrzebuję takiej ksiązki dla 5-cio latka, ale będę miała w środę materiały od psycholog. Ale dziękuję :-)
Czarnula - opuszczasz się.
A gdzie Kasia ? Kompletuje zimową wyprawkę dla Titka ? :-)
Trysia jak szyja ? Jak Maćko i małżonek ? A dlaczego właśnie nie zostałaś moderatorem ?
Może wieczorkiem wrzucę zdjęcia, byliśmy na koniach,a raczej obok, bo Ozi protestował - wolał malować po ścianie cegłą niż jeździć konno :-)
Nam w pt przyszły zamówione ciuszki i jestem starsznie zadowolona.
 
Boo - małpko, wywołałaś mnie. w sumie to tak - siedzę na niemieckim ebay i próbuję ustrzelić ciekawe rzeczy, ale kombi dalej nie mamy, więc śnieg nie ma prawa padać póki co.

Iza - moje 3 znajome na dukanie zafasolkowały.

a z moderatorem to nie było tak - że gdy było ogłoszenie to akurat Tryś miałą przerwę bb-wą????
 
Bodzia jak się czujesz kochana ? Gdzie będziesz rodziła ? Jak Karolo - byliście już na Ligocie ?
Rodzic będe na Traugutta, teraz tam leżałam i nie moge narzekac na opieke ani na lekarzy. Ligota nam przepadła wiyta była w poniedziałek a ja wtedy jeszcze w szpitalu. Zresztą zabieg chyba też będe musiała przełozyć z tego 3 grudnia na Nowy Rok...Ja cały czas na fenoterolu więc sie trzęse jak narkoman na głodzie...Karol nadaje coraz więcej i wyrażniej i zaczynam się zastanawiać czy nie zmienić logopedy i nie wstrzymać się z tym zabiegiem...Na szczęście chłopaki dali sobie rade, Filip jeszcze siedzi gdzie jego miejsce...ale wystarczy, że się gwałtowniej podniose, troche pochodze, posprzątam a już macica sie stawia...A ja połowe rzeczy nie poprane...Jeszcze jedna koszule musze kupić bo poza tym mam wsio, nawet podkłady poporodowe. Paweł już wie, że musze kupić i sie szykuje...Urodziny Lolowi małe zrobie bo nie mam siły normalnie na nic...Wczoraj do Biedronki i z Biedronki h szłam, normalnie ok 20 min. Bo jak tylko próbuje coś robić szybciej to Mały mi się ciśnie na dół...Szyjką się tak nie przejmuje bo z Lolkiem tez mi się skróciła i dochodziłam do 40 tygodnia...Kazali mi leżeć i się nie przeciążac..ha ha...Byle do 36/37 tygodnia...A potem pewnie odmówi współpracy i trzeba go będzie wyciagac na siłe hi hi hi. Ludzie ale mam zgage i odbija mi się czosnkiem...Bleeeee... Az mnie piecze...Cóż uroki ciąży...
 
dzien dobry

Bodzinka moze warto zmienic logopede ale jak karolek ma duzeproblemy to przynajmneij maly zabieg bedzie koneiczny. u nas po zabiegu abrdzo sie poprawilo, nie ejst super ale mala jest pod stala opieka logopedy.

Luczynka a skad macie alergologa?? dobrze ze z mala juz lepiej.

u nas ogolnie chorobowo, oliwia od poniedzialku w odmu, niby nic powaznego ale do konca tyg ja potrzymam w domu.
 
Bodzinko 3mam kciuki za maleństwo, żeby jak najdłużej posiedziało w spokoju w brzuszku :) a Tobie więcej sił i wypoczynku życzę :) będzie dobrze!

Ollka znalazklam alergologa tutaj na miejscu w Rybniku. Przyjmuje prywatnie u siebie w domu, ale rowniez w przychodni w Łaziskach Górnych, więc później tam będziemy kontynuowali leczenie i testy.

Boo ja na pediatre tez nie moge narzekac, zajela sie nami najlepiej jak mogla. Ale niestety to byla tak silna reakcja alergiczna, ze nie obylo sie bez zmiany lekow przez alergologa na te ze sterydami :( no ale coz-najwazniejsze, ze w koncu pomogly. Teraz musimy dokonczyc terapie, pozniej odczekac i testy.
 
Hej Kobitki! Melduję się że żyję :-)
Bodzinko trzymaj się kochana! Musisz teraz naprawdę się oszczędzać!
Boo miałam nadzieję, że jestem, ale ogólnie to się nie staramy na razie o dzidzie. Tylko myślałam że jakaś wpadka może ;-)
No i gdzie ta Czarnulka:confused::confused:
 
reklama
Do góry