reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
No właśnie Boo niewiem co znowu dzieje się z tym forum wrrrr.

Ja jestem troszkę przeziebiona :( Pije herbatę z miodem i raz mi jest gorąco a raz zimno. A i jeszcze na kibelek latam na szczęście nie mam biegunki ale już się stresuję tym czwartkiem. Wczoraj miałam doła tak jakoś naszły mnie dziwne myśli i to, że znowu będą pieluchy, karmienie itd. Ale kurcze chcę miec to dziecko to dlaczego tak się boję.... Kamilek siedzi w tym tygodniu w domu bo nie chciałam go puszczać do przedszkola bo ja się muszę kurować a tak to by mnie zawiało a i tak w czwartek idzie do moich rodziców bo ja do szpitala więc ma teraz takie krótkie ferie :) choć nie ukrywam, ze wolę jak chodzi do przedszkola to przynajmniej ma większą rozrywkę niż w domu. Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki.

Kubusiowa pewnie wam tutaj da znać co i jak....zresztą ona odgrywa (i będzie odgrywała) ze swoją rodzinką w naszym życiu ważną rolę :))))

Niewiem czy będę miała jeszcze przed rozwiązaniem okazję cokolwiek tutaj napisać więc trzymajcie sie kochane.

Czarnulka- duży minus, tak czekałam na twojego posta co u was a tu ciszaaaaaa....
 
reklama
ja funkcjonuję, majątek wydaję na dentystę przez jeden ząb, z którym męczę się od połowy sierpnia.

Basia - trzymam kciuki. coś enigmatycznie piszesz.
 
cześć:)

Jak baśka wspomniała jak najbardziej przekaże Wam szczęśliwa nowinkę o narodzinkach mojej chrześniaczki:)) tak tak zostanę matka chrzestną Julki:) wielka moc forum bb hahaha

Jutro jeszcze jade zobaczyć Basię ostsni raz z wielkim brzeszkiem i podtrzymac ja na duchu!!
 
Kubusiowa - gratulki.

dziewczyny jakie macie pomysły mikołajkowe - hmm u nas był list już napisany o betoniarę, ale już go przechwycił funkcyjny. nowe tory tomkowe na gwiazdkę i pomysłow mi brak.
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Ja na szybko, znacie jakiegoś laryngologa/klinikę jednego dnia co dziecku migdał wycina:confused::confused::confused:
Patula musi mieć wycięty, a termin w szpitalu....16 maj 2011:wściekła/y: tak więc szukam czegoś innego.

baska, będzie dobrze.

kaśka, nie pomogę z prezentem, bo u nas lalki i inne babskie rzeczy królują:happy2:

luczynka, jak miło Cię czytać:happy2:

kubusiowa, jak to bb przeplata się z życiem, gratuluję przyszłej chrześnicy:-)

miłego dnia
 
No to Kubusiowa już się pochwaliła :) i już nie jestem tajemnicza :)

Co do prezentów na Mikołaja Kaśka to ja mam pustke w głowie a i nie bede miała nawet czasu na latanie po sklepach. Dziś zdałam sobie sprawę, że 5 grudnia robimy chrzciny z moją 30-stką i kolejnymi meża urodzinkami i trzeba byłoby w to również włączyć Mikołaja, który przypada na poniedziałek a wiadomo, że nie pojedziemy na drugi dzień do dzieci czy też ktoś do nas. Strój Mikołaja mamy to moze ktoś się przebierze i przy okazji dzieci dostaną prezenty a tych dzieci trochę bedzie :) ale ja lubię robić dzieciom prezenty - jak one się cieszą :)

Dziś małżonek jedzie po pracy do sklepu kupić coś Kamilkowi, ze niby to prezent od siostrzyczki, też problem co kupić bo Kamilka na chwilę zajmują zabawki a potem jak to się mówi rzuca je w kąt....
 
Witam serdecznie:-)
Jestem rodowitą Zawiercianką, chwilowo mieszkam w Opolu, ale od grudnia znowu wracam z mężem i synkiem na stare śmieci:-). W związku z tym mam pytanko czy mogę dołączyć się do Waszych ploteczek jako Mamuśka ze Śląska? :-)
 
reklama
Agita witaj, cóż to zapytanie - oczywiście, ze tak :-)
Kasia współczuję problemów z zębem. Co do prezentów, to my co roku zbieramy wszytskie dzieci z rodziny (a jest ich 9...) + dzieci od najbliższych przyjaciół i przychodzi Mikołaj. Uciecha starszna, ponieważ Mikołaj obdarzony jest niesmaowitymi pomysłami i poczuciem humoru. Prezenty od zeszłego roku robiliśmy taki, ze każdy rodzic zrzucał się na swoje dziecko 50 zł i dwie mamy jechały na zakupy i kupowały w miare podobne paczki. W tamtym roku była to no. teczka z zadaniami 3,4,5 latka ( w zalezności od wieku), jakieś kredki czy mazaki+słodycze i owoce. Zawsze nawet ja z chęcią czekam na Mikołaja, bo atmosfera oczekiwania a potem miny tych dzieci jest nie do przebicia. Takze w tym roku to samo (po prezenty wybieramy się z bartową, moze w sklepie wpadniemy na jakiś pomysł), za to w Wigilię Oskar dostanie jakiś większy prezent. najprawdopodbniej będzie tor Hot Wheels`ów, bo jest dobry jakościowo, nigdy mu się nie nudzi (jeden dostał 2 lata temu i wciąz się nim bawi). Ło Jezusicku,ale się rozpsiała :-)
Kubusiowa - gratuluję :-) Jak się trzyma Basia ?
Basiu mocnooooooooo trzymam kciuki !!!

Jak tam Wasze dietki ? :-)
 
Do góry