reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Baśka,to trzeba było wstąpić :)) na priv podam Ci mój fon i jak co to wstępuj jak będę :)
Kasiek,w takich masakrycznych ilościach to ja nie lubię grzybów, ja wolę od czasu do czasu tak na jedno danie i tyle, zaprawiać nie będę choć uwielbiam ale nie będę dla samej siebie ;) wolałabym zamrozić ale mam maleńki zamrażalniczek w lodóweczce do której niezbyt wiele się mieści ;)))
Pozdrowionka :)
 
reklama
Dziewczyny a mnie mąż i psiapsiółka, która chodziła ze mna w pierwszej ciaży powtarzają, że mam mały..Hmmm..Może to ta bluzke he he
 
Bodzia to nie bluzka, bo widać gdzie trzymasz rękę, brzusio duży, ale piękny !!!
Trysia grzybki pokaźne, ja przestałam jeśc od kiedy usłytszałam historię tego chłopca Wolę zrezygnować w ogóle z grzybów... Ja PMS zawsze źle przechodziłam, na kilka dni przed @ jestem starszna, płaczliwa, rozdrażniona. Słyszałam w radiu o lekau, który w jakimś tam stopniu ogranicza wsyztskie dolegliwości PMS-u, muszę zapytać ginki co o tym sądzi. Prawda jest taka, ze prawie na całym świecie PMS się leczy, a u nas tylko rozkładają ręce i mówią, ze taki los...
Iza dla chcącego nic trudnego, ja się zaczęłam ograniczać ze słodyczami, bo to niestety moja wielka słabość...
Basia karmiąc dziecko i jedząc gotowane rzeczy na pewnio zrzucisz dużo.
Ja kicham strasznie, zatoki mnie bolą, okropny okres... Bylebym Młodego nie zaraziła.
 
Bodzia,malutki????w którym tygodniu jesteś??27??mnie się wydaje,że miałam mniejszy przed porodem ;)),oczywiście brzusio piękny :)
Boo, ja Ci powiem,że z tymi grzybami to ja nie sieję paniki,tak jak była ptasia grypa,czy wściekłe krowy jak latały po Polsce,to też nie panikowałam,przypadki zatrucia grzybami zawsze były i jeżeli media odpowiednio to rozdmuchają to właśnie tak tlo wygląda jak wygląda a jak dla mnie to zagrywka marketingowa bo ceny grzybów sa wysokie,no to jak w przypadku draki z tym zatruciem popyt zmaleje no to ceny pójda w dół,bo grzybów mamy pod dostatkiem w tym roku. Nie ukrywam,że równiez podchodze do nich ostrożnie ale bez paniki :).
Zmykam sprzątać, bo za dwie godziny po dziabąga muszę lecieć do przedszkola :)
A gdzie reszta maminek ??? może by sie odezwały :p
 
p.s. Boo oczywiście zdrówka dla Ciebie,wiem niestety co to zatoki bo od 2,5 tygodnia mam katarzycho i są dni, że te zatoki koło nosa i pod oczami dają mi popalić :wściekła/y:
 
Heloł Kobitki!

No i mamy drugiego ząbka :) Póki co karmienie jest ok, bo Młody nie zaciska teraz dziąseł na moich sutkach, ale jak zaczynam karmić to zawsze delikatnie wyczuwam, że już ten jeden ząbek jest.

Trysiu ja tez mam duzo grzybkow, bo mieszkam rowniez blisko lasu i co chwile cos mroze. A maślaków to już mam po dziurki w nosie :p Zdrówka Kochana!

Boo zdrówka!

Bodzinko brzuszek naprawdę imponujących rozmiarów. Ja jak byłam w ciąży z Witkiem to miałam o wiele mniejszy jak jechałam na porodówkę, a do małych to on nie należał ;) ale wyglądasz kwitnąco :) powodzenia!

Iza dobrze powiedziała Boo-dla chcącego nic trudnego. Wiem coż o tym, bo też się wiecznie tłumaczyłam, że nie umiem, a tak naprawdę to wcale mi się nie chciało, bo dobre 3manie diety wymaga siły woli i chęci. Teraz znowu się zapuściłam po ciąży i od poniedziałku wzięłam się za siebie. W zeszłym roku udało mi się zrzucić 22kg. Teraz kolejne tyle przede mną i wiem, że dam radę, bo muszę i chcę. Ciebie również zachęcam! :) Mnie np pomogło prowadzenie pamiętnika odchudzania na Odchudzanie, skuteczna dieta odchudzająca, diety, ćwiczenia, fitness, nadwaga – Vitalia.pl Moze i Tobie taka forma bedzie sprzyjala.

Oliwka dzisiaj pierwszy dzien poszla do przedszkola, bo troche mi sie przeziebila w weekend i stwierdzilam, ze nie bedzie kichac i smarkac na inne dzieci, bo ja tez bym sie wkurzyla, gdyby ktorys rodzic przyprowadzil do przedszkola takie dziecko. Wiec Trysiu nie tylko Ty sie trzesiesz nad swoim synkiem ;)

A ja jestem w trojce rodzicow w grupie mojej córci w przedszkolu i wczoraj bylo zebranie wszystkich trojek klasowych i wybory nowego zarządu rady rodziców i zostałam sekretarzem :p Tyle, ze nie tylko w przedszkolu, ale i w szkole, bo u nas jest zespół szkolno-przedszkolny. Kolejne doswiadczenie w zyciu ;)
 
Luczynka - mnie wrobili też, tyle że przewodnicząca jestem. koleżanka jest skarbnikiem, więc dzielnie rządzimy.

Boo - ja ostatnio ogólnie wkurzona chodzę, więc lepiej w ogóle do mnie nie podchodzić.

co do grzybów - ja nie zbieram tego czego nie znam, a że znam niewiele, więc mało gatunków mam w koszyku.
 
reklama
Do góry