reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Dzięki!

A tak w ogóle to właśnie okazało się, że Oliwia mi się gdzieś przeziębiła, ma katar i jest bardzo osłabiona, ehhh... Oby szybko przeszło.

No i zapomniałam się pochwalić, że Wituś ma pierwszego ząbka :D:D:D
 
reklama
Salik widzę, że ty jesteś niezniszczalna z tymi okami :-) Zmotywowałaś mnie, mam zamiar kupić Lineę i przyłożyć się do zrzucenia wagi. Nie wiem jeszcze ile, ale na tyle bym była zadowolona z siebie :-)
Luczynka i jak karmienie, Wituś gryzie ? Jak imprezka ? Może tym razem się fotek doczekamy :-) ?
Ja z Oskarem wypoczywaliśmy w Zabrzu - Oskar dał mi tak w kość, że jestem na skraju załamania nerwowego i wybuchu... Do tego jeszcze PMS, który przechodzę koszmarnie... W zasadzie to przechodzi je tak moje otoczenie ...
 
Sal, z tym niejedzeniem to naprawdę jestem pełna podziwu, ja kocham jeść i to widać po mnie więc nie wyobrażam sobie diety "nie żryj nic"... ograniczam się ale wczoraj oczywiście 80-tka prababci mojego synka więc z ograniczania się dupa,wieloo dupaaa.... zdecydowanie wolę dietkę "MŻ -czyli mniej żryj".Efekty może są wolniejsze ale trudno,nie mam zamiaru się katować i w pewnym momencie i tak spasować bo znam siebie...wolę zjeść ale zdrowo i mniej jak coś bardziej kaloryczne a do tego jak idę ćwiczyć i o poranku zjadam therm line...Muszę się Wam pochwalić u nas w ogrodzie rosną sobie grzybki, tak po prostu...mamy w ogrodzie maślaczki i podgrzybki, z naciskiem na te pierwsze- jest bardzo dużo! zrobiłam zupkę grzybową,pokaźny garnek 5l, a dziś świeży zbiór mojego mężula i jajeczniczka na grzybkach no i drugie tyle na drugą jajeczniczkę do zamrażalniczka ;)..a grzybki dalej rosną,pełno nowych malutkich okrągłych kapeluszy w trawce :-)
Lucy,no i jak tam z karmieniem?? obolała jesteś??
Boo,no to współczuję Twojemu otoczeniu, powiem Ci,że zawsze jakoś tam to PMS odczuwam ale jeden raz to przeszłam samą siebie.beczałam z byle powodu a za chwilę śmiałam się z tego...jakaś masakra nastrojów była u mnie:szok:, ale na szczęście byłam świadoma tego ze mną się dzieje w danym dniu i wszystkich uprzedzałam że nie odpowiadam do końca za to co czynię ;-)
Nic,muszę iść na ogród i parę rzeczy tam zrobić póki jest pogoda bo jak przyjdzie jesień i jesienna szaruga to juz wolałabym niektórych rzeczy z okna nie widzieć,typu kupa ziemi której nikt nie chce zutylizować,kupa piachu..itp itd..same kupy...:sorry2:
Pozdrowionka i do zaś babolki
 

Załączniki

  • images_20100918756_zmniejszacz-pl_6853.jpg
    images_20100918756_zmniejszacz-pl_6853.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 23
Melduje, że żyje...Nadal Oddzial do 15 pażdziernika...Dopadło nas choróbsko i cała trójka wyladowała na natybiotyku i teraz jeszcze trzymaja nas po nim zaburzenia zołądkowe bleeeeeeee. ilipek bryka po całym brzusiu hi hi
Pokaże wam Potworka i brzuszek z 27 tygodnia 6 dnia
dsc08027i.jpg

By bodzinka at 2010-09-10
dsc08258y.jpg

By bodzinka at 2010-09-19
 
Bodzinka - masz ogromny brzuszek przynajmniej wygląda tak na zdjęciu. Dla mnie tak przynajmniej wygląda bo jestem w starszej ciąży prawie 34 tydz. a mam o wiele mniejszy.

Trysia - ale ładne te grzybki :) mniam ... mniam... A ostatnio przejezdzałam przez orzesze to mogłam wpaść do twojego ogródka ;)

Salik - fajnie, że zrzuciłaś tyle kg. Ja po rozwiązaniu bede miała tyle do zrzucenia bo niewiem ile mi od razu odejdzie. Jak narazie mam na +17 kg a to wszystko muszę zrzucić nie ma mowy, zeby cos zostało...Postanowiłam że od razu bede na gotowanych rzeczach i moze uda mi sie szybko zgubić kg.
 
Hej babolki :-)!
Ja dziś wolne :-) ale jutro niestety do pracki, a coś mnie ostatnio rozłożyło. Mam jakąś dziwną chrypkę i bardzo nieciekawy głos. Najgorzej było wczoraj, momentami nie mogłam mówć :cool:, ale dziś już przechodzi mam nadzieję.

Dziewczyny podziwiam te które potrafią schudnąć, ja kiedyś zrzuciłam 20 kg ale było to bardzo dawno temu, a teraz nie potrafię. Po ciąży nie udało mi się schudnąć, doszły dodatkowe kilogramy, jest mi z tym naprawdę ciężko. Tracę już nadzieje że uda mi się kiedyś to zrzucić :-(.

Trysiu super masz z tymi grzybkami :tak:.

Bodzinko wyglądasz uroczo :-). Brzusio naprawdę duuuży :tak:. Dużo zdrówka dla Was!

TAK OGÓLNIE TO WSZYSTKIM ŻYCZĘ DUUUŻO ZDRÓWKA! TERAZ CIĘŻKI OKRES, WSZYSCY WOKÓŁ KICHAJĄ, PRYCHAJĄ..... Ehhh, byle do wiosny:baffled:.
 
reklama
Tryś - ja na maślaki po wczorajszym nie mogę patrzeć. półtorej godziny i dwa ogromne kosze pełne maślaków. do tego sporo innych zebranych. przez weekend autokary grzybiarzy przyjeżdżały.
 
Do góry