reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Luczynka - tak mówisz, że nie bedziemy żałować??? Ja tez tak myślę bo w sumie co swoje to swoje :) Ale zobaczymy wszystko się wyjasni z koncem września. Cieszę się, że Oliwka zniosła bardzo dobrze dzień w przedszkolu i jej się podoba.
 
reklama
Basiu nie znam osoby, ktora nie byłaby zadowolona z faktu, ze ma swoj własny domek. Wiem coś o tym, bo sama mieszkam w domu i nikt mnie nie przekona, że mieszkanie w bloku jest lepsze. W domu masz ogródek, na którym zawsze możesz spokojnie posiedzieć, a dzieci mają swobodne miejsce do zabaw na dworze bez wychodzenia na jakiś publiczny plac zabaw. Możesz sobie posadzić piękne kwiaty lub/i drzewa owocowe czy warzywa. Ja mam i jedno i drugie, i Oliwka wcina zdrowe owoce i warzywa, a Witkowi przygotowuje teraz obiadki z warzyw z pewnego źródła. No i nie słyszysz każdego ruchu sąsiada zza ściany. No i miejsca zazwyczaj w domu też jest więcej niż w mieszkaniu. No ale trzeba się też liczyć z tym, że to wymaga nie tylko nakładów finansowych, ale i pracy. No ale coś za coś. Dom wolnostojący to zdecydowanie nie wyjście dla leniów ;) Myślę, że to będzie Wasza bardzo dobra decyzja :)
 
:)

Kubus tez zadowolony z przedszkola Ma tam swojego ulubionego kolege Maksa :) ciszeszył sie na spotkanie z nim:)

Ja tez jestem z tych ktorzy cieszą sie swoim domkiem:) dlatego Basia musi sie Wam udac nie ma innej opcji:))


oki zmykam po o 4:30 pobudka do pracy
 
Oj Kubusiowa - co ty tak pożno chodzisz spać. Do swojej sypialni nowej powinnaś juz o 20 wpadac spać :) Kubusiowa musi się udać ale widzisz sprawy nam sie przeciągaja i dopiero koniec wrzesnia poczatek października podpiszemy umowę. A papierkowej roboty jest trochę do załatwiania i mam nadzieję, ze do wiosny wyrobimy żeby ruszyc z budową...wiem firma postawi szybko stan surowy zamknięty. Ale troszke się boję...ale jestem na tak jak nigdy wcześniej
 
No to przedszkola pełną parą!!! Zazdroszcze..No ale my dostaliśmy zalecenie logopedyczne, żeby go przyjąc do przedszkola, więc jest u góry listy rezerwowej i koniec września mam się dowiadywać.
A tak dla przypomnienia
Lolo gotuje

Minka 5300


24 tydzień 5 dzień


24 tydzień 6 dzień
 
Hej!
My dziś wróciliśmy do cywilizacji :-D mamy znowu komputer i internet bo 3 dni nie mieliśmy. Elektryk wymieniał nam instalację elektryczną w największym pokoju, a dziś R rozwalił część ściany. Możecie sobie wyobrazić w jakich warunkach teraz mieszkamy :-(, totalna masakra :-(.

Basia na pewno wszysto się Wam uda i będziecie mieć wymarzony domek. Mam nadzieję że zaprosicie nas na jakąś kawkę do ogrodu, co:confused:;-):-).

A co do przedszkola to Karolinka już jest w 4 latkach, na szczęście została przeniesiona gdy tylko pojawiła się okazja :-). Tam już nie będzie spać, co odrobinkę mnie martwi, bo ona chyba jest z tych dzieci co tego jeszcze potrzebują mimo wieku, podobnie jak mleczka rano i wieczorem :happy2:.
Niestety przez dwa dni zdążyła się już przyzwyczaić do tamtej pani i grupy, nie chciała przejść, płakała strasznie. Ale w końcu jej się spodobało i mam nadzieję że w poniedziałek będzie już ok.

Luczynko witaj spowrotem u nas!!!!! :-)

Bodzinko ale Karolek już duży :szok:, a Ty wyglądasz z tym brzuszkiem kwitnąco :tak:.

Idę spać bo padam na ryjek.
W załączeniu fotka Karolinki z 1 września, trzeba było upamiętnić rozpoczęcie kolejnego przedszkolnego roku :-p
 
My ledwo, ledwo z tą cywilizacją, bo przekroczyliśmy limit transferu, i woooolno nam chodzi internet.
Oskar z przedszkola zadowolony, cieszy się, że dostał salę po starszakach, niestety jest sala przechodnia, więc mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Jutro zebranie, więc się wszystko wyjaśni, poznamy nową panią itd.
Bodzinka jak się Karollo wyciągnął w górę ! Wzrost chyba po tatusiu odziedziczył. A ty pięknie wyglądasz w ciąży (czyt. zazdroszczę:-))
Iza no mam jakieś szczęście :-) Oskar też ma ciężko z tym, ze teraz nie śpią, lubi sobie jeszcze pospać czasem i 2 godziny po południu. Marudny jest wraca, na szczęście jak przetrzyma kryzys, to już potem jest dobrze. Dobrze, że Karolinka już się przyzwyczaiła- teraz już z górki. Czy to u Was w przeszkolu są prowadzone zajęcia tańca przez takiego wysokiego mężczyznę ?
Basia najważniejsze żebyście spełnili marzenia. Drugie za chwilę będzie na świecie :-) A Kubusiowa może zmierzała do sypialni tak wcześnie, żeby właśnie jeszcze nie iść spać :-D
 
MamaBoo jeszcze nie wiem czy tam są takie zajęcia, nic nie kojarze niestety :no:
My mamy zebranie we środę, specjalnie musiałam załatwić wolne.

Jutro znów przedszkole, ciekawe czy mała znów będzie robić jakieś cyrki, zobaczymy :rofl2:
W piątek w przedszkolu zgubiła (albo zjadła :baffled:) ząbka, ale zębowa wróżka i tak przyszła :tak:, pewnie znalazła tego ząbka ;-).
 
hahahah no ty mnie rozszyfrowałas mama bo :)) z ta sypialnia

ja cały czas segrguje rzezcy w nowym domku dzisja na piko czysiłam łazienke na górze /jakos nie maiłam wney na nia/ a jest uwieżcie duża. Ale jest gotowa tylko kabine wstawic i kosmetyka /osweitlenie itp./
Ogólnie została kosmetyka w domku wiec do swiat bozego narodze nia mam zamiar juz na tip top mieszkać:) ale jestem szczesliwa:)) tzn. nasza rodzinka bo to było nasze marzenie teraz czas na kolejene marzenie ....................... ehhhhhhhhhh

całsukie dla Wszystkich mamausiek:))
 
reklama
Do góry